S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP

56 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
S193 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, te Minimaxi 81 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, ndërtim i BS Groupit.
Gjendet në katin e 6-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 70 m2.
Eshtë e tëra e mobiluar, parakontrata bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:56000 euro i diskutueshëm
S201

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S227 Shitet banesa 120 m2 në Arbëri-Dragodan 850 EUR
S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC 40 000 EUR
Në fillim