SHITET BANESA 4 DHOMESHE KATI 5

85 000 EUR

Shitet nga: PATUNDSHMERI 30 Korr 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
4
Adresa
Mat1 te shkolla Pavaresia
Sipërfaqe
115 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna
Prishtinë
Banesa gjendet prane shkolles fillore Pavaresia
Eshte e finalizuar dhe e gatshme per mobilim
ndertimi eshte me standard te larte dhe me rregullesi te plote
Ka 115m2, dhome e dites me kuzhine dhe ballkon, tri dhoma gjumi, depo, banjo, wc, paradhome e madhe
Organizimi i baneses eshte mjafte i mire
Shiqon fiks kah lindja e diellit dhe pamja para ndertese eshte plotesisht e hapur
Shkolla fillore dhe qerdhja e femijeve eshte prane nderteses ku gjendet banesa. Ambulanta eshte perballe baneses.

Çmimi eshte 85000 euro
Mund te shihet ne çdo kohe
PATUNDSHMERI
+37745878777
Leaflet
Në fillim