Shitet banesa Prishtine

31 000 EUR

Shitet nga: Emrush 04 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Banesa gjendet ne Prishtine, lagjja muhaxhereve, afer Hitel Afa. Eshte e mobiluar , ka dy dhoma, kuzhine , koridor dhe banjo. Te interesuarit mund te kontaktojne ne : +38649858657
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione