Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bateri | Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bateri,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bateri Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


30 Mar 20:34 Vetura , Fushë Kosovë

1.6 Dizell 11 Muj regjistrim gjendje perfekte

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 18:40 Moped (nën 50cc) , Fushë Kosovë

City coco x20 pro

1 700 EUR

18 Mar 11:59 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone 14 pro CE

950 EUR

11 Mar 23:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banese 78.77 m2 ne rrugen kryesore FUSHE KOSOVE

640 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Mar 14:13 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Fushë Kosovë

Gaming PC

250 EUR

01 Mar 00:19 Banesa , Fushë Kosovë

Banese 78.77 m2 ne rrugen kryesore FUSHE KOSOVE

640 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Shk 11:34 Vetura , Fushë Kosovë

PASSAT GTE HYBRID

24 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 08:51 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 turbodizell regjistrim edhe 1muj

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 10:57 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 Dizell 6 muj regjistrim gjendje perfekte

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 21:47 Vetura , Fushë Kosovë

C 180 Automatik gjendje perfekte

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 19:58 Makina dhe Vegla , Fushë Kosovë

Kuti per QELSA

33 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bateri | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bateri në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • bateri në kategorinë Mbushës për automjete elektrike
  • bateri në kategorinë Vetura | Fiat
  • bateri në kategorinë Qen
  • bateri në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Bateri në kategorinë Elektronika
  • Bateria në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • bateri në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • bateri në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • bateri në kategorinë Moped (nën 50cc) | Hamachi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione