Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 8 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 8 , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 8 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:45 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gjilan

Shitet Lokali ne qytetin e Gjilanit

1 400 EUR

Dje 05:39 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:47 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:47 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw X5

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Gjilan

Shitet

40 EUR

20 Maj 18:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Gjilan

Shitet

40 EUR

20 Maj 00:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Gjilan

Blejm Telefona iphone 6s 7 8 X 11 12 13 SE

18 Maj 18:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Gjilan

shitet Iphone 7

35 EUR

18 Maj 03:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Gjilan

shitet Iphone 7

35 EUR

15 Maj 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 00:44 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Trimer per mazidalla Bosch

170 EUR

30 Pri 08:10 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

29 Pri 16:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Radio Cd usb aux sd card bluetoth

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 08:15 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Gjilan

SHITET IPHONE 8 64GB

13 Pri 18:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

09 Pri 10:21 Të tjera  ·  Gjilan

Objekte Toka Magazina Industri Objekt

999 EUR

08 Pri 04:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Gjilan

Iphone 8

60 EUR

29 Mar 16:13 Të tjera  ·  Gjilan

Objekte Toka Magazina Industri Objekt

290 EUR

23 Mar 09:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 23:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Gjilan

Iphone 8 plus

100 EUR Price Reduced

21 Mar 04:05 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Sharre zigzage

70 EUR

16 Mar 10:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Shes ore

30 EUR Price Reduced

07 Mar 14:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Gjilan

Iphone 8 Plus

60 EUR

10 Shk 19:00 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Gjilan

tenda karrika shatora tavolina me qera 045587719

07 Shk 23:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Gjilan

Iphone 8 256 gb

80 EUR Price Reduced

27 Jan 10:11 Të tjera  ·  Gjilan

Shitet Toka Objekte

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 8 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione