Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 8 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 163
Huawei , 25
HTC , 7
Sony , 6
Nokia , 5
Lenovo , 3
T-Mobile , 2
Vodafone , 2
HP , 2
Google , 2
i-mobile , 2
Apple , 2
Dell , 1
LG , 1
Alcatel , 1
Mobile , 1
Acer , 1
Ericsson , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 8,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 8 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J5 duos me 2 karta , 70 €

70 EUR

Dje 23:48 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 ��100%

80 EUR

Dje 22:32 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Pro Max Ce ����

790 EUR

Dje 15:58 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Ce ���� Si i Ri

110 EUR

Dje 11:41 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 8 Plus 64GB

79 EUR Price Reduced

Dje 10:00 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Plus

105 EUR

Dje 08:00 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 64GB

55 EUR

27 Nën 16:07 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A14 64/4GB i Ri

1 EUR

27 Nën 15:04 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 Pro Max Ce ����

600 EUR

27 Nën 14:49 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Pro Dual Sim

735 EUR

27 Nën 05:49 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xs 256GB Ce ���� Si i Ri

225 EUR

26 Nën 16:32 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

25 Nën 23:57 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Ce ����

335 EUR

23 Nën 14:07 Telefona celular , Gjilan

TECNO SPARK 10 8/128GB

150 EUR

22 Nën 01:09 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 Pro Max 256GB Ce ����

600 EUR

18 Nën 19:57 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus 128GB Ce ����

125 EUR

18 Nën 19:32 Telefona celular , Prizren

Iphone 8,

20 EUR Price Reduced

18 Nën 18:51 Telefona celular , Prishtinë

Samsung F13 64GB

17 Nën 08:16 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE 8 PLUS 64GB ��

170 EUR Price Reduced

16 Nën 22:20 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Plus Ce ������100%

135 EUR

15 Nën 06:18 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20 32/3GB

75 EUR

13 Nën 14:21 Telefona celular , Gjakovë

Iphone XS MAX GOLD 64GB CE

290 EUR Price Reduced

12 Nën 10:33 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Ce

350 EUR

11 Nën 12:57 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X Ce ��100%

180 EUR

10 Nën 22:16 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra CE 256/12

820 EUR

09 Nën 04:46 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 8+ 64 GB SI I RI

130 EUR

08 Nën 10:49 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X ��100%

175 EUR

07 Nën 19:43 Telefona celular , Pejë

Iphone 8 64GB

85 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 8 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione