Iphone 8 plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 19
Huawei , 4
HTC , 1
i-mobile , 1
Nokia , 1
Lenovo , 1
19 Nën 17:36 ,

U SHITTTTT

280 EUR

12 Nën 16:34 ,

Iphone 8 plus

270 EURNë fillim