Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Leonardo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Leonardo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Skuter , Mitrovicë

Aprilla

1 500 EUR

21 Mar 14:07 Skuter , Pejë

Aprillia Leonard 125cc Viti 2008

1 400 EUR

11 Mar 19:17 Skuter , Pejë

Skutera te ardhur nga zvicrra

01 Mar 14:41 Skuter , Ferizaj

Aprilia leonardo 125 1999

950 EUR

Viti: 1999
14 Jan 17:27 Skuter , Pejë

Shes Aprilia

600 EUR

27 Nën 11:12 Skuter , Gjilan

Aprilia Leonareo 125cc

750 EUR

26 Tet 00:49 Skuter , Mitrovicë

Shitet aprilla

1 EUR

06 Tet 14:38 Skuter , Ferizaj

Aprilia Leonardo 125cc , viti 99

950 EUR

Viti: 1999
05 Tet 17:36 Skuter , Prishtinë

Shes motorrin Aprilia Italian

1 300 EUR

Viti: 2006
05 Tet 17:36 Skuter , Prishtinë

Shes motorrin Aprilia 125cc

1 300 EUR

Viti: 2006
29 Sht 11:38 Skuter , Ferizaj

Shitet shuterat jan shum mir jan gjedje rregull

850 EUR

Viti: 2010
26 Sht 00:59 Skuter , Ferizaj

Aprilia Leonardo 125kubik

950 EUR

Viti: 1999
25 Sht 00:13 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri

Viti: 2021
24 Sht 19:14 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri aprilia 125cc

540 EUR

Viti: 2000
24 Sht 19:13 Skuter , Ferizaj

Shitet aprilia leonardo 125cc

549 EUR

Viti: 2000
13 Sht 04:38 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri aprilia leonardo 125cc

540 EUR

Viti: 2000
06 Sht 20:24 Skuter , Viti

Shiten ose ndrrohen

Viti: 1998
02 Sht 16:29 Skuter , Prizren

shitet motorri Aprilla Leonardo

Viti: 1998
26 Gush 21:13 Skuter , Prishtinë

Shitet

600 EUR

Viti: 2003
17 Gush 17:49 Skuter , Gjakovë

Shitet Aprilla leonardo

1 000 EUR

Viti: 2007
17 Gush 17:45 Skuter , Gjakovë

Shitet Aprilla leonardo

1 000 EUR

Viti: 2000
11 Gush 13:26 Skuter , Ferizaj

Shitet aprilia leonardo

Viti: 2021
09 Gush 08:13 Skuter , Pejë

APRILA LEONARDO 125cc

650 EUR

Viti: 2001
08 Gush 13:02 Skuter , Prishtinë

Shitet aprilia

Viti: 2008
07 Gush 21:12 Skuter , Gjilan

Aprilia leonardo 125cc

800 EUR

Viti: 2003
06 Gush 17:05 Skuter , Prishtinë

Aprilia shitet1

Viti: 2008
03 Gush 23:36 Kros/Enduro , Vushtrri

Honda 125cc

130 EUR Price Reduced

02 Gush 14:33 Skuter , Ferizaj

Shitet aprilla 125c

Viti: 2021
30 Korr 16:53 Skuter , Prizren

Aprilja Leonardo 125kubik

2 EUR

Viti: 2000
17 Korr 16:20 Skuter , Gjilan

Aprilia leonardo 125cc

850 EUR

Viti: 2003
17 Korr 03:09 Skuter , Gjilan

Aprilia Leonardo 125CC

Viti: 1997
17 Korr 00:15 Skuter , Gjilan

Leonardo Aprilia 125CC

Viti: 1997
15 Korr 00:56 Skuter , Mitrovicë

Aprilia Leonardo 125cc

325 EUR

Viti: 1999
30 Qer 16:41 Skuter , Gjilan

Aprila leonardo 250 cc

1 400 EUR

Viti: 2000
29 Qer 17:06 Skuter , Prishtinë

Aprilia Leonardo 125 cc

600 EUR

28 Qer 20:45 Skuter , Prishtinë

Skuter Aprila 125cc

600 EUR

Viti: 2021
23 Qer 21:23 Skuter , Gjilan

Aprilia leonardo 125cc

850 EUR

Viti: 2003
22 Qer 23:21 Skuter , Gjilan

Aprilia leonardo 125cc

900 EUR

Viti: 2003
05 Qer 18:10 Skuter , Prizren

urgjent

410 EUR

Viti: 2005
04 Qer 21:35 Skuter , Prishtinë

Aprilia Leonardo

450 EUR

Viti: 1999
08 Maj 22:51 Skuter , Dardanë

Aprilia Leonardo 125cc

1 000 EUR

Viti: 2005
04 Maj 01:02 Skuter , Besianë

APRILIA LEONARDO

900 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Leonardo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione