Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | RSV

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia RSV | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 12:59 Sportiv , Ferizaj

komplet 28 per qdo biciklet gjerman

Viti: 2020
01 Maj 19:33 Kros/Enduro , Prizren

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2021
23 Shk 15:52 Sportiv , Klinë

shitet aprilla rsv1000cc

Viti: 2002
19 Pri 16:15 Sportiv , Prishtinë

SHITET OSE NDRROHET ME MOTORR OSE KROSS

24 EUR

Viti: 2004
03 Mar 00:09 Sportiv , Prishtinë

Shitet komplet ose pjes pjes

1 999 EUR

Viti: 2002
18 Sht 09:43 Skuter , Kaçanik

Shitet spyder 125cc me librez dhez qelc.nkam

380 EUR

Viti: 2008
02 Qer 08:58 Sportiv , Prishtinë

Qant touring givi

85 EUR

Viti: 2020
09 Pri 22:19 Sportiv , Ferizaj

Aprilia rsv 1000cc me dogane qmimi volitshem

1 EUR

Viti: 2006
12 Shk 22:59 Sportiv , Pejë

Shes motorr

Viti: 2018
22 Sht 14:37 Touring , Prishtinë

Motror aprila 125 kubik

1 200 EUR

Viti: 2007
29 Pri 22:21 Sportiv , Therandë

Aprilia esht I bllokum

240 EUR

Viti: 2000
24 Shk 16:53 Sportiv , Ferizaj

kerkoj maqin per ket matorr

Viti: 2000
08 Dhj 00:13 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet krosi 125cc

250 EUR

Viti: 2000
31 Korr 23:35 Sportiv , Pejë

Shitet Aprilia rsv 1000cc

Viti: 2004
31 Korr 23:35 Sportiv , Prishtinë

Aprilia rsv 1000r

Viti: 2004
31 Korr 23:35 Sportiv , Prizren

Aprilia Tuono rsv 1000r

Viti: 2004
27 Jan 07:56 Sportiv , Gjakovë

Aprilia rsv 1000

Viti: 2003
09 Korr 12:42 Sportiv , Gjilan

Aprilia RVS

1 700 EUR

Viti: 2001
05 Maj 20:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Kabull

100 EUR

Viti: 2002
18 Sht 14:07 Sportiv , Gjakovë

Aprilia rsv mille

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia RSV | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione