Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Arctic Cat | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Arctic Cat Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 10:44 Terren/Offroad , Lipjan

Atv 4x4

13 Mar 12:36 Të tjera , Burim

Arctic Cat M8000 -15

8 500 EUR Price Reduced

10 Mar 16:58 Sportiv , Mitrovicë

buciklet

130 EUR

05 Shk 19:10 Kros/Enduro , Malishevë

Kros

350 EUR

23 Jan 12:46 Të tjera , Prishtinë

Ski-doo Arctic Cat 1100 Turbo

7 800 EUR

09 Jan 14:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

ARCTIC CAT

11 000 EUR

Viti: 2014
07 Jan 00:15 Të tjera , Burim

Shitet motori i bores

3 500 EUR

04 Dhj 17:11 Sportiv , Deçan

Motor bore

9 000 EUR

14 Nën 00:46 Sportiv , Pejë

Biciklet

160 EUR

16 Tet 15:11 Me katër rrota/ATV , Artanë

Kawasaki KFX

3 000 EUR

Viti: 2021
17 Sht 23:32 Me katër rrota/ATV , Pejë

Arctic cat Amerikan

6 200 EUR

Viti: 2019
31 Gush 18:21 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

atv arctic cat 500cc

8 000 EUR

Viti: 2017
05 Gush 23:14 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4x4

6 400 EUR

Viti: 2019
11 Korr 10:55 Skuter , Rahovec

fantasy

1 450 EUR

Viti: 2021
14 Qer 16:11 Skuter , Drenas

Skuter cat 125 kubik

630 EUR

07 Qer 10:51 Me katër rrota/ATV , Therandë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2012
28 Pri 03:49 Sportiv , Prishtinë

Motorr

400 EUR

Viti: 2021
23 Pri 01:13 Sportiv , Prishtinë

Motorr me rrym

400 EUR

Viti: 2021
20 Pri 23:36 Sportiv , Prishtinë

Motorr me rrym

400 EUR

Viti: 2021
18 Pri 17:08 Sportiv , Prishtinë

Motorr

500 EUR

Viti: 2021
18 Pri 16:49 Sportiv , Viti

Motorr

500 EUR

Viti: 2021
13 Pri 16:39 Sportiv , Viti

Motorr

500 EUR

Viti: 2021
12 Pri 16:36 Sportiv , Viti

Motorr

500 EUR

Viti: 2021
12 Pri 16:35 Sportiv , Viti

Motorr me rrym

Viti: 2021
15 Mar 20:01 Skuter , Drenas

Shitet Atv

750 EUR

Viti: 2020
09 Mar 06:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Motor me energji elektrike

1 EUR

Viti: 2020
10 Shk 13:57 Sportiv , Pejë

Motorr bore

7 200 EUR Price Reduced

15 Jan 03:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

efesfe

626 EUR

Viti: 2019
01 Jan 11:50 Skuter , Kaçanik

Shitet skuteri DEFEKT VERGLLAT NUK DHEZ

165 EUR

Viti: 2010
21 Dhj 22:05 Skuter , Besianë

Biciklet 29

150 EUR

Viti: 2020
09 Nën 00:58 Të tjera , Gjakovë

Gjakova

150 EUR

Viti: 2013
03 Tet 17:04 Skuter , Drenas

U shit

340 EUR

Viti: 2004
03 Sht 20:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shiten Arctic cat 1000x 2015

Viti: 2015
31 Gush 12:56 Sportiv , Dragash

Hshrb3id

Viti: 2016
14 Gush 23:13 Të tjera , Gjilan

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2017
13 Korr 14:31 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros (pitbike) 110cc i ardhun nga zvicrra

400 EUR

Viti: 2017
30 Qer 20:30 Me katër rrota/ATV , Besianë

Shes atv 2021

1 900 EUR

Viti: 2020
28 Qer 00:49 Skuter , Mitrovicë

shitet aeroxi

280 EUR

Viti: 2002
21 Qer 02:17 Të tjera , Prizren

Atv 125 cc

580 EUR

Viti: 2020
12 Qer 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet Bicikleta 70€ Gjilan!

70 EUR

Viti: 2020
13 Maj 22:06 Të tjera , Burim

Ski doo motorr per bor

Viti: 2009
28 Pri 18:53 Sportiv , Burim

Used R6 bike 2017

4 000 EUR

Viti: 2017
28 Mar 23:36 Sportiv , Prishtinë

Iphone 7 plus

50 EUR

Viti: 2010
28 Mar 14:47 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shiten Arctic Cat 1000R 2015

1 EUR

Viti: 2015
15 Shk 20:44 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Arctic cat 700

8 200 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Arctic Cat Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione