Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bimota Të gjitha në Kosovë

250 cc , 1
Model Tjeter , 132

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bimota | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Korr 19:27 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

SHITET 150CC

260 EUR

01 Qer 12:03 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Kros 250cc Baj ndrrim me atv

700 EUR Price Reduced

21 Maj 10:29 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

kros 250cc ne gjendje te mir

850 EUR

17 Maj 09:42 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Motorr ATV 2020 Full Extra 125 CC

910 EUR

Viti: 2020
17 Maj 09:17 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Motorr ATV 125 CC 00 KM

1 300 EUR

Viti: 2020
21 Pri 21:54 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet skuteri

600 EUR

16 Nën 05:48 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

SHITET 150CC

140 EUR

29 Tet 06:25 Sportiv  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Bicikleta

25 EUR Price Reduced

04 Sht 22:52 Sportiv  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Bicikleta

40 EUR

20 Gush 21:33 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet

1 EUR

15 Gush 19:54 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

SHITET 150CC TIPTOP

280 EUR

27 Korr 13:17 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

SHES SKUTER 150CC

290 EUR

13 Qer 20:09 Të tjera  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Biciklet fitnesi

1 EUR

25 Maj 09:32 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Skuter

1 350 EUR

04 Tet 05:18 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CAN-AM MAVERICK X3

7 000 EUR

Viti: 2021
11 Korr 23:05 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Mondial

300 EUR

Viti: 2007
01 Korr 19:55 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

SHES SKUTER 150CC ME DOKUMENTA

1 EUR

Viti: 2008
05 Maj 15:54 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
23 Shk 18:15 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 150cc ne gjendje te mire

280 EUR

Viti: 2008
23 Jan 18:36 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

MONDIAL RF

450 EUR

Viti: 2008
26 Korr 21:05 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shes biciklla edhe shes disa prdukte ndryshme

29 EUR

Viti: 2020
14 Korr 09:00 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes atv

1 850 EUR

Viti: 2020
09 Korr 08:18 Sportiv  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Ushit

480 EUR

Viti: 2008
01 Korr 10:02 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Motorr me 4 rrota

500 EUR

Viti: 2018
16 Qer 17:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

Viti: 2008
07 Qer 13:36 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet motori bamoto

430 EUR

Viti: 2008
23 Maj 23:10 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet skuteri

300 EUR

Viti: 2008
26 Sht 20:17 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes bamoto

350 EUR

Viti: 2008
18 Sht 18:32 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet bamoto

350 EUR

Viti: 2008
12 Sht 23:40 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shes krosin

600 EUR

Viti: 2008
09 Sht 21:45 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

Viti: 2008
27 Gush 17:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

300 EUR

26 Gush 01:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet skuteri bamoto 50cc

299 EUR

05 Gush 14:41 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mondiall 150cc

80 EUR

Viti: 2008
24 Korr 09:52 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet Gypeki

55 EUR

Viti: 2008
09 Korr 15:47 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shes krosin

Viti: 2008
07 Korr 11:08 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Yamaha 250 cc

1 200 EUR

Viti: 2000
14 Qer 13:42 Të tjera  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Biqiklet

140 EUR

Viti: 2005
03 Maj 16:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

skuter

Viti: 2008
07 Pri 13:39 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Skuter

300 EUR

Viti: 2008
02 Pri 19:32 Të tjera  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet bicikleta

600 EUR

Viti: 2019
08 Mar 12:58 Kros/Enduro  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kros bamoto 250cc

4 EUR

Viti: 2010
21 Shk 19:57 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet skuteri

550 EUR

Viti: 2008
18 Shk 13:04 ATV/Me katër rrota  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet ose nrrohet me naj atv

650 EUR Price Reduced

Viti: 2013
03 Jan 15:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Viti

shitet skuteri ngjendje tmir

Viti: 2012
13 Dhj 21:29 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet skuteri

110 EUR

Viti: 2008
24 Nën 15:56 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motociklete Bimota

400 EUR

Viti: 2008
30 Tet 20:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

150 cc 4 taksh

500 EUR

Viti: 2008
13 Tet 23:30 Skuter  ·  Bimota  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet ose ndrrohet

500 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bimota | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione