Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Can Am | Outlander

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Can Am Outlander | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 22:58 Me katër rrota/ATV , Prizren

Cannam

17 500 EUR

15 Shk 12:31 Me katër rrota/ATV , Therandë

Can am 4x4

8 300 EUR

27 Gush 14:03 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can am outlander 650

13 000 EUR

Viti: 2020
28 Maj 21:03 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can Am Outlander 1000R XMR

1 EUR

Viti: 2018
10 Maj 19:09 Me katër rrota/ATV , Pejë

Can am outlander 570

1 EUR

Viti: 2018
15 Sht 08:58 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can Am 1000Cc

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2019
17 Shk 18:43 Të tjera , Pejë

Ski doo can am 1200 MXZ

8 500 EUR

Viti: 2010
05 Shk 21:24 Terren/Offroad , Prishtinë

CAN AM Outlander

Viti: 2020
10 Dhj 00:28 Me katër rrota/ATV , Prizren

CAN AM 800cc 4x4

Viti: 2007
03 Dhj 23:41 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can am outlander L

Viti: 2016
29 Pri 13:29 Skuter , Prizren

Shitet

Viti: 2016
28 Pri 17:00 Sportiv , Prishtinë

Shitet Can-am 2020 I Ri 1000Cc

Viti: 2020
05 Pri 18:00 Me katër rrota/ATV , Prizren

Can am 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
08 Sht 14:22 Sportiv , Gjilan

Motorr

Viti: 2008
02 Sht 12:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

SHITET CAN-AM SPYDER RT-S

10 500 EUR

Viti: 2013
01 Korr 11:11 Skuter , Prishtinë

Mondial skuter 150 kubik

220 EUR

Viti: 2009
14 Mar 19:36 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can Nam

5 500 EUR

Viti: 2008
22 Pri 10:53 Sportiv , Prishtinë

Cubo

320 EUR

Viti: 2015
10 Pri 19:12 Sportiv , Prishtinë

Sjsjkd

Viti: 2014
29 Jan 23:31 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

ATV Can Am 800 cc

12 000 EUR

Viti: 2014
23 Pri 18:23 Sportiv , Vushtrri

Matorr

25 000 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Can Am Outlander | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione