Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gasgas | Enduro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gasgas Enduro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 18:09 Kros/Enduro , Prishtinë

KROS ENDURO

320 EUR

01 Tet 13:39 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet gas gas ec300 2010

2 900 EUR

Viti: 2010
15 Sht 02:22 Kros/Enduro , Drenas

Kros

1 EUR

Viti: 2015
04 Dhj 20:26 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet motorri gjendje perfect 200cc

800 EUR

Viti: 2010
03 Dhj 20:10 Kros/Enduro , Therandë

ec250

2 200 EUR

Viti: 2006
24 Nën 18:42 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet motorri 200cc

800 EUR

Viti: 2010
22 Tet 00:56 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes GasGas 2011 me maqin kineze punon shum mir

1 EUR

Viti: 2011
21 Tet 22:30 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet motorri 200cc

1 000 EUR

Viti: 2012
08 Korr 17:59 Sportiv , Viti

Biciklet

180 EUR

Viti: 2005
17 Mar 12:32 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet cross 250cc

850 EUR

Viti: 2006
08 Jan 19:30 Sportiv , Burim

2007 Epic S-WORKS Specialized Medium

999 EUR

Viti: 2007
25 Nën 16:31 Kros/Enduro , Lipjan

Gas gas 200cc 2T

1 100 EUR

Viti: 2004
12 Tet 21:43 Kros/Enduro , Lipjan

Gas gas 200ec 2T

1 400 EUR

Viti: 2004
08 Tet 02:19 Kros/Enduro , Skenderaj

Gas Gas ec 250cc 2011 Enduro

2 300 EUR

Viti: 2011
12 Sht 11:35 Kros/Enduro , Lipjan

Gas gas 200cc 2T

1 600 EUR

Viti: 2004
21 Qer 23:47 Kros/Enduro , Gjilan

Motor

Viti: 2011
03 Qer 22:21 Kros/Enduro , Gjilan

gasgas 300 cc

3 200 EUR

Viti: 2014
17 Maj 20:52 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Bandashi KTM

Viti: 2014
21 Nën 11:29 Kros/Enduro , Lipjan

cros 125cc atomatik

300 EUR

Viti: 2011
18 Tet 20:34 Kros/Enduro , Skenderaj

Gasgas 250cc 2500 euro.dhe 300cc 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2011
16 Nën 14:13 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet

Viti: 2017
01 Nën 19:48 Kros/Enduro , Gjilan

Kros 125cc

300 EUR

Viti: 2010
14 Mar 09:42 Kros/Enduro , Ferizaj

GASGAS EC 300 HardEnduro

2 950 EUR

Viti: 2010
14 Shk 10:52 Skuter , Skenderaj

ndrrohet me skuter

300 EUR

Viti: 2016
28 Gush 02:16 Kros/Enduro , Prizren

gas gas

Viti: 2006
01 Dhj 21:04 Kros/Enduro , Prishtinë

Tesha per motorr

120 EUR

Viti: 2002
22 Sht 20:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Shitet Gasgas ec 200

1 800 EUR

Viti: 2005
12 Gush 19:22 Kros/Enduro , Klinë

Shitet motocross

1 650 EUR

Viti: 2001
25 Pri 12:10 Kros/Enduro , Deçan

Motorr kros

600 EUR

Viti: 2002
30 Mar 17:20 Të tjera , Vushtrri

bicikull

450 EUR Price Reduced

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gasgas Enduro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione