Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | CBR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CBR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:25 Sportiv , Mitrovicë

honda cbr 1100xx super blackbird

3 000 EUR

Viti: 2007
27 Mar 14:19 Sportiv , Prishtinë

helmeta Kappa

100 EUR

26 Mar 20:20 Sportiv , Deçan

shitet

1 EUR

25 Mar 01:59 Sportiv , Lipjan

Honda cbr 125R 2010 ����

5 EUR

28 Shk 17:29 Sportiv , Pejë

Honda CBR 1000 R

11 EUR Price Reduced

06 Shk 14:14 Sportiv , Lipjan

Honda Cbr 125R ����

1 300 EUR

29 Jan 19:37 Të tjera , Prizren

Shitet Urgjent ❗️❗️

1 EUR

28 Jan 19:40 Sportiv , Mitrovicë

Honda 2012 125cc

1 800 EUR

23 Jan 10:44 Sportiv , Prizren

HONDA 600 F4

1 EUR

19 Jan 09:56 Sportiv , Viti

Honda 600rr

16 Jan 19:51 Skuter , Rahovec

Shitetn

2 500 EUR

03 Jan 00:33 Sportiv , Klinë

Honda CBR 600

1 750 EUR

10 Nën 23:54 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

03 Nën 20:29 Sportiv , Gjilan

Motorr

24 Tet 10:10 Sportiv , Fushë Kosovë

Honda cbr1000rr

4 200 EUR

21 Tet 14:38 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

13 Tet 22:21 Kros/Enduro , Gjakovë

Kros

1 250 EUR

Viti: 2005
11 Tet 00:47 Sportiv , Prizren

Shitet Hondacbr600

3 500 EUR

Viti: 2008
05 Tet 19:26 Sportiv , Ferizaj

Shitet Honda Cbr 125cc

1 850 EUR

Viti: 2012
04 Tet 00:46 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr

3 800 EUR

Viti: 2008
02 Tet 14:44 Sportiv , Rahovec

Honda

600 EUR

Viti: 1993
30 Sht 02:08 Sportiv , Prizren

Shitet hondacbr 600

3 500 EUR

Viti: 2008
18 Sht 21:44 Sportiv , Prizren

Honda cbr 125cc

1 000 EUR

Viti: 2004
17 Sht 03:28 Sportiv , Prizren

Shitet hondacbr

3 800 EUR

Viti: 2009
09 Sht 23:14 Sportiv , Burim

Shitet Honda CBR125 2005 960€

950 EUR

Viti: 2005
02 Sht 01:35 Sportiv , Prizren

Shitet honda cbr600

3 800 EUR

Viti: 2010
30 Gush 23:41 Sportiv , Pejë

Honda CBR 600R

4 700 EUR

Viti: 2007
29 Gush 04:18 Sportiv , Gjilan

Shitet honda

2 200 EUR

Viti: 1994
21 Gush 20:14 Sportiv , Prishtinë

Honda cbr 600cc

4 500 EUR

Viti: 2005
21 Gush 20:14 Sportiv , Pejë

Honda cbr 600cc

4 500 EUR

Viti: 2005
21 Gush 00:05 Sportiv , Prizren

Honda cbr600

4 000 EUR

Viti: 2009
20 Gush 00:24 Sportiv , Prizren

Honda 900rr

Viti: 1997
15 Gush 01:36 Sportiv , Besianë

Honda CBR 900RR

2 000 EUR

Viti: 2000
10 Gush 18:32 Sportiv , Rahovec

Honda CBR 600cc

99 999 EUR

Viti: 2020
07 Gush 19:11 Sportiv , Prizren

Honda CBR600

4 300 EUR

Viti: 2009
07 Gush 19:11 Sportiv , Viti

Honda CBR 900 RR

2 350 EUR

Viti: 1994
07 Gush 17:01 Sportiv , Viti

Honda CBR 900 RR

2 350 EUR

Viti: 1994
26 Korr 08:48 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda 125 cc

1 300 EUR

Viti: 1986
18 Korr 00:05 Sportiv , Prishtinë

honda cbr 900

Viti: 2000
16 Korr 14:44 Të tjera , Prishtinë

shes motorrin honda cbr 900cc

Viti: 2000
11 Korr 00:57 Skuter , Gjakovë

Motocikleta motor skuter honda

1 EUR

Viti: 2010
03 Korr 13:33 Sportiv , Therandë

Motorr

1 100 EUR

Viti: 1993
15 Qer 23:35 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet

700 EUR

Viti: 1987
13 Qer 17:10 Skuter , Gjilan

Shitet

Viti: 2000
12 Qer 17:26 Sportiv , Rahovec

Helmet HJC

450 EUR

Viti: 2021
09 Pri 10:14 Sportiv , Pejë

honda cbr 600RR

2 200 EUR

02 Pri 21:54 Skuter , Drenas

honda pantheon 125cc 2t

800 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CBR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione