Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:06 Skuter , Gjilan

Shitet Honda 125 Kubik

800 EUR

Dje 04:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Honda Forza 250cc ABS

1 800 EUR

Dje 04:33 Skuter , Gjilan

Honda Dylan 125cc

750 EUR Price Reduced

26 Mar 14:39 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri Honda

800 EUR

26 Mar 09:04 Skuter , Prishtinë

HONDA YAMAHA KYMCO

3 400 EUR Price Reduced

25 Mar 20:59 Skuter , Ferizaj

Honda Dylan 125cc - skuter

1 000 EUR

25 Mar 11:58 Skuter , Kaçanik

Shitet Skuter Honda Sh125i

1 100 EUR

25 Mar 08:53 Skuter , Gjakovë

Honda sh125i rks urgjent

1 350 EUR Price Reduced

24 Mar 21:33 Skuter , Gjilan

SHES HONDA FORZA 300A

3 750 EUR

24 Mar 20:15 Chopper/Coustom , Pejë

Shes chooper honda 600cc

24 Mar 16:11 Skuter , Gjakovë

Shitet Honda

450 EUR Price Reduced

24 Mar 12:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Bober honda shadow 600ccm

3 850 EUR

24 Mar 09:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

1 350 EUR

Viti: 2007
23 Mar 21:55 Skuter , Viti

Skuter 125cc honda i ardhur nga ch

650 EUR Price Reduced

23 Mar 10:53 Skuter , Prizren

Shitet Skuteri 250 cc

1 100 EUR

23 Mar 02:31 Kros/Enduro , Gjilan

Honda CITY FLY 125cc

950 EUR

23 Mar 02:22 Skuter , Kastriot

Honda sh125

750 EUR

22 Mar 17:35 Skuter , Prishtinë

skuter honda spacy 125 cc

350 EUR

21 Mar 22:03 Të tjera , Prizren

Honda Sh 300

21 Mar 21:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Honda 750cc

6 300 EUR

20 Mar 21:44 Skuter , Prizren

Honda dylan 125 cc

650 EUR

20 Mar 21:29 Sportiv , Shtime

Shes hondea sport 750

19 Mar 18:48 Sportiv , Ferizaj

Honda750

1 700 EUR

19 Mar 18:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Honda chopper 500cc

19 Mar 17:55 Skuter , Prizren

Honda Forza 300

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2015
15 Mar 15:39 Skuter , Prishtinë

Shitet Honda S Wing 125cc RKS

1 300 EUR

13 Mar 14:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Honda chopper VF 750

2 600 EUR

Viti: 2000
12 Mar 13:29 Skuter , Lipjan

Honda 125cc

11 Mar 22:55 Kros/Enduro , Prizren

Honda crf 250 4t 2017

4 000 EUR

11 Mar 20:44 Skuter , Vushtrri

Honda 250 cc

1 200 EUR

11 Mar 01:24 Skuter , Prishtinë

Shitet honda silwer wing 600cc

2 700 EUR

08 Mar 12:55 Sportiv , Prishtinë

Honda CB650RA ne shitje

7 700 EUR Price Reduced

05 Mar 01:42 Skuter , Prishtinë

Shitet Honda S Wing 125cc RKS

1 300 EUR

01 Mar 18:07 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet urgjent Qoperi 125cc Honda

899 EUR

28 Shk 15:58 Sportiv , Skenderaj

HONDA XL 125V Varadero

950 EUR

23 Shk 21:12 Chopper/Coustom , Gjilan

Shes Motorr Honda VT 500 c

19 Shk 16:15 Chopper/Coustom , Burim

Honda Custom

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione