Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | VT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Mar 19:09 Chopper/Coustom , Prizren

honda

1 EUR

27 Shk 21:40 Chopper/Coustom , Prizren

honda

1 EUR

03 Qer 23:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Shadow VT 750c

6 300 EUR

Viti: 2005
14 Tet 13:15 Chopper/Coustom , Prizren

Honda

1 000 EUR

Viti: 2000
13 Sht 18:16 Chopper/Coustom , Prizren

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
03 Sht 15:12 Chopper/Coustom , Gjilan

Motorr Honda vt750c

6 300 EUR

Viti: 2005
31 Gush 07:58 Chopper/Coustom , Prizren

Honda

1 100 EUR

Viti: 2000
26 Gush 13:58 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
24 Gush 20:44 Chopper/Coustom , Prizren

Honda

1 100 EUR

Viti: 2000
22 Gush 14:14 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
21 Qer 18:57 Chopper/Coustom , Rahovec

Honda Vt 750 Custom (Bobber)

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1984
31 Korr 14:51 Sportiv , Besianë

Honda

600 EUR

Viti: 1997
04 Dhj 17:56 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda V Twing Magna 250 cc

1 500 EUR

Viti: 1997
20 Nën 14:38 Chopper/Coustom , Gjakovë

Shitet honda

1 EUR

Viti: 1986
26 Nën 19:06 Chopper/Coustom , Therandë

Shiten pjest per motorra

25 EUR Price Reduced

Viti: 2018
24 Nën 21:38 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet Honda VTX1300s

7 900 EUR

Viti: 2005
11 Nën 15:55 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Honda vt500

1 350 EUR

Viti: 1987
06 Korr 16:58 Chopper/Coustom , Mitrovicë

honda vt 500

1 450 EUR

28 Tet 14:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet Honda Chopper 750cc

4 200 EUR

Viti: 1998
26 Korr 19:55 Të tjera , Pejë

Shitet

Viti: 1981
06 Korr 11:17 Të tjera , Pejë

Shitet

Viti: 1981
17 Dhj 13:31 Chopper/Coustom , Gjakovë

Honda vt 500c

2 800 EUR

04 Tet 12:50 Sportiv , Ferizaj

Shitet

Viti: 1997
29 Gush 20:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Honda 500 cb

Viti: 1998
01 Gush 23:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

Viti: 1996
05 Maj 15:43 Chopper/Coustom , Therandë

Motoqokletë Honda VT 750 Cus

2 100 EUR

Viti: 1985
14 Pri 07:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Honda

1 100 EUR

Viti: 2001
03 Sht 18:43 Touring , Pejë

Honda Shadow 750 cc

6 350 EUR

Viti: 2008
20 Gush 22:21 Chopper/Coustom , Gjilan

Shes Honda vt 500 c I modifikuar

3 100 EUR

Viti: 1986

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda VT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione