Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna | TE

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna TE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 14:34 Kros/Enduro , Ferizaj

paisje motocross

70 EUR

29 Qer 17:43 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarna

7 000 EUR

Viti: 2017
02 Pri 10:27 Kros/Enduro , Therandë

Husvarna 350 cc 4T

Viti: 2020
06 Sht 19:29 Kros/Enduro , Drenas

I shitur

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
13 Korr 15:24 Kros/Enduro , Prishtinë

HUSQVAENA 300 2T 2018

12 345 EUR

Viti: 2018
13 Korr 11:10 Kros/Enduro , Prishtinë

HUSQVAENA 300 2T 2018

12 345 EUR

Viti: 2018
15 Pri 22:51 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarna 450 full

6 500 EUR

Viti: 2018
07 Shk 15:25 Kros/Enduro , Kaçanik

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
25 Dhj 13:06 Kros/Enduro , Kaçanik

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
23 Dhj 21:21 Kros/Enduro , Kaçanik

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
21 Sht 11:49 Kros/Enduro , Prishtinë

Husqvarna 300 te

Viti: 2015
14 Mar 09:06 Skuter , Prishtinë

Kros Husqvarna

4 500 EUR

Viti: 2014
06 Nën 23:46 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet Krosi Husqvarna TE 300CC Enduro 2016

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
20 Sht 19:44 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarn

Viti: 2009
01 Sht 15:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
19 Maj 21:21 Kros/Enduro , Skenderaj

Kros

2 600 EUR

Viti: 2010
02 Tet 21:33 Kros/Enduro , Kaçanik

Shitet krosi

1 700 EUR

Viti: 2004
17 Gush 19:35 Kros/Enduro , Burim

Cross

1 300 EUR

Viti: 2002
25 Qer 09:12 Skuter , Gjilan

Gjenerator

650 EUR

Viti: 2010
20 Qer 21:09 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet full krosi

1 800 EUR

Viti: 2004
01 Qer 13:23 Kros/Enduro , Ferizaj

HUSQVARNA TE 300

Viti: 2014
22 Maj 23:45 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros 125 cc

299 EUR

Viti: 2014
15 Maj 09:46 Kros/Enduro , Pejë

Cross

2 100 EUR

Viti: 2010
11 Maj 22:00 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Husqvarna. 450c

Viti: 2006
20 Pri 02:33 Kros/Enduro , Ferizaj

HUSQVARNA TE 300

Viti: 2014
12 Pri 11:23 Kros/Enduro , Mitrovicë

Husqvarna 450cc

2 700 EUR

Viti: 2011
01 Nën 09:02 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 450cc

3 333 EUR

Viti: 2011
13 Sht 20:24 Kros/Enduro , Prizren

Shtitet ose ndrrohe krosi 350cc

2 000 EUR

Viti: 1994
27 Qer 14:01 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 450cc

4 000 EUR

Viti: 2011
17 Qer 00:54 Kros/Enduro , Prizren

Husquarna 610 sm

3 300 EUR

Viti: 2008
19 Pri 10:16 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet s6 edge + 64 gb

Viti: 2015
12 Jan 10:59 Skuter , Burim

stil 026

290 EUR

Viti: 1998
03 Sht 15:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

kros 50cc 2T

450 EUR

Viti: 2007
26 Korr 17:03 Kros/Enduro , Dragash

Husqvarna TE 510 2009

2 450 EUR

Viti: 2009
14 Mar 17:20 Të tjera , Dardanë

motorr sharr

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna TE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione