Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Italjet Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 12:42 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter

1 050 EUR

05 Mar 11:18 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet okinoj 150 kubik

1 100 EUR

05 Tet 20:03 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Trtenet elktrik

210 EUR

18 Korr 12:48 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shiten per pjes

28 Maj 14:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Okinoi motor 150cc

02 Pri 03:06 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Therandë

Suharek

350 EUR

23 Qer 01:12 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Motorr italjet 50 cc

26 Mar 13:34 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet motoqikleta cross 250cc ne gjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 2008
23 Mar 18:22 Touring  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Fushë Kosovë

shes timonin

70 EUR

Viti: 2000
25 Dhj 21:07 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

SHITET RF 150CC

500 EUR

Viti: 2008
19 Sht 08:23 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Pejë

Skuter

250 EUR

Viti: 1997
06 Korr 01:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Skuter

Viti: 2003
12 Qer 00:00 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Skuter 150 cc

Viti: 2003
15 Mar 04:37 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Biciklla ne shitje URGJENT!!!

90 EUR

Viti: 2020
11 Dhj 17:09 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Skuter

Viti: 2008
10 Dhj 18:36 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Skuter

Viti: 2008
12 Nën 09:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet

179 EUR

Viti: 2018
22 Korr 23:13 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Full kros 140cc

Viti: 2010
30 Qer 15:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Biciklet

80 EUR

Viti: 2006
03 Maj 16:53 Me katër rrota/ATV  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Prishtinë

Motorr me 4 rrota

1 000 EUR

Viti: 2005
05 Pri 20:47 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

skuter 250cc

650 EUR

Viti: 2003
04 Pri 18:59 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Skuter - Motorr

Viti: 2002
30 Dhj 16:45 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet

850 EUR

Viti: 2006
24 Nën 16:44 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Lipjan

skutra n gjendje t rregullt

200 EUR

Viti: 2014
21 Sht 22:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Uu shitt flm merrjep Kros automatik (defekt)

180 EUR Price Reduced

Viti: 2000
17 Sht 18:47 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Mondial 150cc

350 EUR

Viti: 2008
07 Gush 16:15 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shes skoterin ponon shum mir me dokomete

350 EUR

Viti: 2001
28 Korr 22:47 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aprilia

1 145 EUR

Viti: 2000
17 Korr 10:27 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Rahovec

Italjet

350 EUR

Viti: 2003
14 Korr 14:08 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Rahovec

Skuter italjet

350 EUR

Viti: 2003
21 Qer 14:03 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Burim

skuter

170 EUR

Viti: 2004
19 Qer 12:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

U shit flm merjep

280 EUR

Viti: 2008
19 Qer 11:55 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

yamaha

450 EUR

Viti: 1999
16 Qer 11:30 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Suzuki an 125

400 EUR

Viti: 1997
14 Qer 22:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes

300 EUR

Viti: 2007
06 Qer 20:48 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Lipjan

skuter italjet formula 50

Viti: 2004
04 Qer 19:21 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Burim

Shes skuterin ne gjendje te mir

180 EUR

Viti: 2001
19 Maj 09:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

marcedes sprinter 412

Viti: 1996
22 Pri 19:18 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Ndrrohen ose shiten

Viti: 1999
17 Mar 19:59 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Rahovec

Skuter 50c

520 EUR

Viti: 2008
08 Mar 20:38 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Rahovec

Motor 50c

450 EUR

Viti: 2003
18 Shk 17:18 Me katër rrota/ATV  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

atw - 4 Rrotsh

300 EUR

Viti: 2015
07 Shk 19:56 Me katër rrota/ATV  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

ATV 125cc

400 EUR

Viti: 2018
07 Shk 18:15 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

shite biçikleta urgjent

Viti: 2013
20 Dhj 11:18 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Mondial ne gjendje mir. 150cc

300 EUR

Viti: 2018
16 Nën 22:45 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Motorr kross 125 kubik

700 EUR

Viti: 1996
10 Tet 19:10 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shitet skuteri

Viti: 2002
30 Korr 17:55 Skuter  ·  Italjet  ·  Formula 50  ·  Pejë

Skuter 50cc

400 EUR

Viti: 1998
10 Korr 13:31 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet skuteri italjet50cc

Viti: 2000
09 Korr 20:44 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet skuteri italjet 50cc

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione