Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Ninja

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Ninja | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 14:24 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 550 EUR

01 Mar 00:07 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:28 Sportiv , Prizren

kawasaki

24 Tet 01:13 Sportiv , Prizren

kawasaki

21 Tet 17:58 Sportiv , Prizren

kawasaki

1 800 EUR

30 Sht 02:48 Sportiv , Shtime

kawasaki zzr 1100 cc

1 600 EUR

Viti: 1988
30 Sht 02:44 Sportiv , Shtime

kawasaki 1100cc

1 650 EUR

Viti: 1998
03 Sht 10:48 Kros/Enduro , Gjakovë

Shes krossin 200 cc Nmotorr kinez gjndje profekte

850 EUR

Viti: 2003
27 Gush 17:23 Sportiv , Kastriot

Shitet kawasaki 600 cc posaservisuar

1 700 EUR

Viti: 2003
14 Gush 18:59 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

4 500 EUR

Viti: 2007
10 Gush 04:22 Sportiv , Prizren

Kawasaki ninja 900cc

2 600 EUR

Viti: 2003
07 Gush 10:35 Sportiv , Kaçanik

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2007
07 Gush 10:18 Sportiv , Prishtinë

Kavasaki 600 me dogan te pagume

2 399 EUR

Viti: 2004
31 Korr 18:28 Sportiv , Pejë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
30 Korr 11:26 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 550 EUR

Viti: 2005
19 Korr 18:44 Sportiv , Burim

Kawasaki Ninja

2 160 EUR Price Reduced

Viti: 2000
11 Korr 03:17 Sportiv , Gjilan

Kawasaki ninja636

2 000 EUR

Viti: 2000
12 Maj 11:33 Sportiv , Pejë

Shitet Kawasaki Ninja 650R 2013

Viti: 2013
07 Maj 16:32 Sportiv , Prizren

Kawasaki Ninja zx6r 636

4 700 EUR

Viti: 2005
28 Pri 01:41 Sportiv , Prizren

Prizren

2 200 EUR

Viti: 2008
23 Pri 13:35 Sportiv , Pejë

Shitet Kawasaki Ninja 650R 2013

5 200 EUR

Viti: 2013
12 Pri 16:29 Sportiv , Drenas

2018 Kawasaki Ninja H2 R

800 EUR

Viti: 2018
11 Pri 11:44 Sportiv , Ferizaj

2018 Kawasaki Ninja H2 R

1 500 EUR

Viti: 2018
29 Mar 23:14 Sportiv , Prizren

Kawasaki Ninja

Viti: 1997
27 Mar 21:50 Sportiv , Prizren

shitet kawasaki ninja zx6r

4 000 EUR

Viti: 2007
20 Mar 20:31 Sportiv , Pejë

Kawasaki

Viti: 1998
04 Mar 17:03 Sportiv , Prizren

Kawasaki zx600r

2 500 EUR

Viti: 1997
26 Jan 11:01 Sportiv , Leposaviq

2020 Green Kawasaki Ninja 300 Abs for Free

300 EUR

Viti: 2020
25 Jan 06:43 Sportiv , Prishtinë

Shes motorrin kawasaki ninja 900

2 800 EUR

Viti: 2001
16 Dhj 19:51 Sportiv , Skenderaj

Kawasaki Ninja zx6r

1 300 EUR

Viti: 2002
26 Nën 21:54 Sportiv , Prizren

Kawasaki ninja

3 500 EUR

Viti: 2005
08 Nën 19:02 Sportiv , Gjilan

kawasaki Zx-9r

Viti: 1999
18 Sht 11:33 Sportiv , Lipjan

Goma e ardhun nga zvicrra 95 % ere

40 EUR

Viti: 2012
02 Sht 12:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shitet Kawasaki Ninja 650R 2013

Viti: 2013
22 Gush 20:14 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

Viti: 2001
10 Gush 20:10 Sportiv , Lipjan

2018 Kawasaki Ninja 300 Abs For Free

447 EUR

Viti: 2018
01 Gush 10:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Kawasaki Ninja

1 950 EUR

Viti: 1998
15 Korr 19:12 Sportiv , Pejë

��Shitet ose Ndrrohet��

2 300 EUR

Viti: 2003
20 Qer 15:59 Sportiv , Lipjan

Shitet Kawasaki 636 me DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2006
12 Qer 13:58 Sportiv , Pejë

Shitet Kawasaki Ninja 900cc

2 350 EUR

Viti: 2003
11 Qer 10:49 Sportiv , Drenas

shes ndrroj

Viti: 1989
03 Qer 08:21 Sportiv , Besianë

Kawasaki ninja 1000SX Motorcycle

3 000 EUR

Viti: 2020
29 Maj 17:07 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki ninja rks

3 100 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Ninja | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione