Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra Kawasaki në shitje - Të gjitha seritë e Kawasaki në një vend të vetëm

125 , 1
125cc , 1
1400GTR , 36
Eliminator , 34
ER-5 , 26
GPZ , 85
KDX , 39
KFX , 17
KLE , 16
KLR , 33
KLX , 24
KMX , 70
KX , 92
KXF , 26
Model Tjeter , 573
Ninja , 297
Versys , 5
VN , 24
Z , 54
ZX , 96

Motorr Kawasaki të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni modele të ndryshme të motoçikletave Kawasaki në mesin e mijëra shpalljeve ditore për motorra në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për motorra Kawasaki në shitje dhe gjeni motorr Kawasaki ER-6F Ninja, Kawasaki 500cc, Kawasaki 650cc, Kawasaki ZX-6r, Kros Kawasaki 650cc, Kawasaki Zx9r, dhe lloje tjera të motorrëve Kawasaki në shitje me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 16:25 Chopper/Coustom , Prizren

Kawasaki Vulcan VN15

3 300 EUR

Sot 11:58 Sportiv , Pejë

Kawasaki ER6-N Abs me dogan

3 200 EUR

Sot 10:43 Kros/Enduro , Prizren

KAWASAKI HONDA YAMAHA

2 750 EUR

Dje 20:14 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki

100 EUR Price Reduced

Dje 14:24 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 550 EUR

23 Mar 20:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kawasaki z800

5 000 EUR

23 Mar 15:36 Kros/Enduro , Therandë

Kawasaki 200cc

950 EUR Price Reduced

23 Mar 07:23 Sportiv , Klinë

Kawasaki er5

1 300 EUR

22 Mar 08:37 Chopper/Coustom , Ferizaj

Kawasaki Vulckan 1500cc

19 Mar 18:54 Chopper/Coustom , Dardanë

Kawasaki VN 800

5 600 EUR

12 Mar 23:06 Chopper/Coustom , Gjilan

Kawasaki vn800

3 999 EUR

12 Mar 22:43 Sportiv , Gjilan

Kawasaki 750 z750

11 Mar 22:17 Chopper/Coustom , Pejë

Kawasaki Vulcan 900 custom

6 300 EUR

10 Mar 18:27 Sportiv , Mitrovicë

Akrapovic

230 EUR

09 Mar 15:57 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki z750

2 600 EUR

06 Mar 07:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Kavasaki EN 500

2 500 EUR

01 Mar 00:07 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

28 Shk 22:00 Kros/Enduro , Kaçanik

Kros 250cc

550 EUR

25 Shk 20:10 Kros/Enduro , Ferizaj

Shiten Pjest per Kros

10 EUR

23 Shk 08:44 Të tjera , Prishtinë

Kawasaki z750

2 000 EUR

21 Shk 12:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Choper kavasaki 500cc

2 500 EUR

20 Shk 11:14 Kros/Enduro , Viti

Shitet Kawasaki KX 85cc

1 500 EUR

17 Shk 22:32 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet Kawasaki vulcan 1500 kubik

41 EUR

13 Shk 09:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kawasaki ZX 6

2 300 EUR

11 Shk 21:23 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Kawasaki VN750

3 200 EUR

02 Shk 12:25 Kros/Enduro , Prizren

shitet

2 500 EUR

30 Jan 14:23 Sportiv , Prizren

Kawasaki ninja zx6r

3 999 EUR

29 Jan 21:53 Sportiv , Ferizaj

kawasaki

3 500 EUR

22 Jan 01:22 Chopper/Coustom , Shtime

chopper

3 600 EUR

20 Jan 21:52 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki zx6r 636 cc

3 500 EUR

Viti: 2003
18 Jan 22:51 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet Kawasaki 750 kubik

2 500 EUR

13 Jan 22:00 Sportiv , Prizren

Motorr me rrym

1 EUR

03 Jan 01:08 Sportiv , Vushtrri

Shitet kawasaki 750cc

500 EUR

01 Jan 19:39 Sportiv , Viti

Kavasaki krazer 115

650 EUR

14 Dhj 17:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet Motorri

6 500 EUR

Nëse jeni duke kërkuar për një motorr që nuk është i mrekullueshëm vetëm në dukje, por edhe i fuqishëm dhe i besueshëm, seria e motorrëve Kawasaki është për ju.


Motorrët Kawasaki janë ndërtuar për emocionin e ngasjes. Kawasaki ka qenë duke dizajnuar dhe prodhuar motoçikleta inovative dhe ATV që nga fillimi i viteve 1900. Nga biçikleta të baltës dhe rrugore deri tek motorrët garues, Kawasaki ka diçka për të gjithë.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni seri të ndryshme të motorrëve Kawasaki në shitje.


Modelet e motorrëve Kawasaki që mund t'i gjeni në MerrJep


Kawasaki ka një histori të pasur dhe me performancë të lartë në industrinë e motoçikletave dhe ka ekzistuar për gati një shekull. Gjatë kësaj kohe, ajo ka krijuar disa nga motorët më të mirë në botë. Ajo është vlerësuar gjithashtu si një nga prodhuesit më të mirë të motoçikletave, biçikletave dhe skuterëve.


Pavarësisht kërkesave dhe nevojave tuaja, në MerrJep.com ju mund të gjeni disa nga modelet më të njohura të motorrëve Kawasaki duke përfshirë: Kawasaki Ninja, Kawasaki KMX, Eliminator, 1400GTR, KX, Kazer, etj.


MerrJep - Vendi më i mirë për të blerë motorr Kawasaki


Jeni në treg për një motorr Kawasaki të ri? Nëse po kërkoni të filloni kërkimin tuaj në internet, sigurohuni që të shfletoni faqen tonë për të parë shpallje për Kawasaki në shitje të postuara direkt nga pronarët në qytete të ndryshme të Kosovës.


Kërkimi juaj për motorr Kawasaki në shitje në MerrJep.com mund të bëhet sipas çmimit, llojit të motorrit dhe vitit të prodhimit.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të filtroni shpalljet dhe të gjeni atë çfarë jeni duke kërkuar. Ju gjithashtu mund të shkruani në kutinë e kërkimit "Kawasaki kaze 3 125cc", "Chopper Kawasaki", "Kawasaki Skuter 50", "Kawasaki 125cc", etj dhe të shikoni shpalljet që përputhen me kërkesat tuaja.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione