Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ZX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ZX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 18:27 Sportiv , Mitrovicë

Akrapovic

230 EUR

13 Shk 09:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kawasaki ZX 6

2 300 EUR

30 Jan 14:23 Sportiv , Prizren

Kawasaki ninja zx6r

3 999 EUR

20 Jan 21:52 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki zx6r 636 cc

3 500 EUR

Viti: 2003
03 Jan 01:08 Sportiv , Vushtrri

Shitet kawasaki 750cc

500 EUR

12 Nën 11:52 Sportiv , Drenas

Shitet ndrrohet

2 EUR

23 Tet 15:36 Sportiv , Vushtrri

Shitet kawasaki 750cc

600 EUR

21 Tet 11:12 Sportiv , Vushtrri

Kawasaki me defekt

600 EUR

17 Tet 23:33 Sportiv , Prishtinë

Shitet ndrrohet urgjent

1 EUR

02 Tet 22:40 Sportiv , Vushtrri

Shitet Kawasaki sportak

600 EUR

Viti: 1996
07 Sht 20:05 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki 600cc

Viti: 1993
18 Gush 21:54 Sportiv , Prizren

Kawasaki ZX6R 600cc

2 200 EUR

Viti: 2000
04 Gush 10:17 Sportiv , Gjilan

Shes ose ndrroj Kawasaki zx 600 cm me dogan

1 150 EUR

Viti: 1993
07 Korr 10:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Kawasaki zx9r

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
27 Qer 16:08 Skuter , Vushtrri

Samued Husky

1 EUR

Viti: 2018
01 Qer 00:01 Sportiv , Prishtinë

Shitet

4 550 EUR

Viti: 2005
25 Maj 10:20 Sportiv , Prizren

Kawasaki Ninja zx6r

4 499 EUR

Viti: 2005
11 Maj 16:47 Sportiv , Skenderaj

Shitet Kawasaki ZZR 500cc

Viti: 1992
14 Mar 22:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

buggy

2 500 EUR

Viti: 2007
27 Dhj 04:00 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet buggy (boj edhe ndrrim)

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
12 Dhj 03:48 Sportiv , Gjakovë

Kawasaki 636 sport 636cc

2 200 EUR

21 Nën 19:00 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki

Viti: 2004
28 Tet 09:35 Sportiv , Gjilan

Shitet

4 758 EUR

Viti: 2004
07 Tet 23:57 Sportiv , Gjilan

Shitet

4 750 EUR

Viti: 2004
27 Sht 02:07 Sportiv , Gjilan

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2004
27 Sht 02:07 Sportiv , Gjilan

Ne shitje

1 500 EUR

02 Sht 21:18 Sportiv , Skenderaj

Shiten uspuhat

Viti: 2010
28 Korr 07:02 Sportiv , Fushë Kosovë

Kawasaki ninja zx6r

2 400 EUR

Viti: 2004
27 Korr 13:31 Sportiv , Ferizaj

Ne gjendje te rregullt

7 900 EUR

Viti: 2016
10 Korr 19:29 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki ninja zx6r

2 500 EUR

Viti: 2004
10 Korr 17:33 Terren/Offroad , Fushë Kosovë

Kawasaki ZX6R P7F 2009

2 100 EUR

Viti: 2009
17 Qer 09:51 Sportiv , Fushë Kosovë

Kawasaki ninja 636

2 600 EUR

Viti: 2004
13 Qer 00:04 Sportiv , Skenderaj

Shitet Kawasaki

Viti: 1992
19 Maj 22:56 Sportiv , Fushë Kosovë

Kawasaki 636

3 000 EUR

Viti: 2004
10 Maj 10:59 Sportiv , Gjilan

Kawasaki /Honda shitet

Viti: 2000
01 Maj 19:03 Sportiv , Lipjan

Kawasaki zx9r

Viti: 1999
21 Pri 00:03 Sportiv , Gjilan

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2002
06 Pri 21:59 Sportiv , Klinë

shitet

2 550 EUR

Viti: 2004
08 Mar 14:20 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki ZX10-R

4 500 EUR

Viti: 2007
28 Shk 12:40 Sportiv , Lipjan

Kawasaki zx9r

1 700 EUR

Viti: 1996
24 Shk 09:51 Sportiv , Dragash

Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2012
08 Shk 15:19 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki ZX10-R

3 500 EUR

Viti: 2007
17 Jan 21:13 Sportiv , Gjilan

Kawasaki zx6r 2008 ����Me Dogan

4 600 EUR

Viti: 2008
14 Jan 23:18 Sportiv , Prizren

kawasaki zx750

1 300 EUR

Viti: 1999
04 Jan 14:20 Sportiv , Mitrovicë

Shitet per pjes

Viti: 2007
23 Tet 14:29 Sportiv , Prizren

Kawasaki ZX 600

2 900 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ZX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione