Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 11:22 Të tjera  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter Kym 50cc 800€

800 EUR

24 Jan 21:35 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet motori urgjent

1 050 EUR

21 Maj 16:17 Me katër rrota/ATV  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

ATV

530 EUR

21 Mar 16:17 Të tjera  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Bicikla

10 Korr 02:11 Sportiv  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes pllaninka edhe tablet edhe nje tv

99 EUR

Viti: 2019
01 Sht 17:08 Sportiv  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biçiklete

115 EUR

Viti: 2020
16 Maj 02:17 Me katër rrota/ATV  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Motor katerrotesh

400 EUR

Viti: 2018
08 Tet 18:41 Sportiv  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Urgjend

Viti: 2000
02 Sht 11:12 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet skuteri 50cc i ardhun prj zvicre

450 EUR

Viti: 2005
26 Korr 15:08 Kros/Enduro  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ruga MADJIK

120 EUR

Viti: 2018
06 Qer 09:31 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter

2 200 EUR

Viti: 2013
08 Maj 12:49 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

e shes ose e ndrroj me makin

850 EUR

Viti: 2015
05 Maj 03:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

urgjent

Viti: 2011
21 Gush 10:22 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

skuter

300 EUR

Viti: 2008
03 Jan 20:43 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

shite skuteri 50 cc 2T

260 EUR

Viti: 1998
23 Gush 20:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes biçiklet te sa ardhura nga zvicra

160 EUR

Viti: 2007
01 Maj 13:17 Skuter  ·  Kimi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet motori

170 EUR

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione