Honda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro

Honda , 334
KTM , 5
Yamaha , 5
Hyosung , 4
Kawasaki , 3
Vespa , 3
Gilera , 1
Suzuki , 1
21 Sht 18:17 ,

HONDA MTX 125

950 EUR

Viti: 1990
16 Sht 13:39 ,

motorr Kros Honda

550 EUR

Viti: 2000
09 Sht 16:41 ,

Honda

Viti: 2000
07 Sht 11:39 ,

Honda mtx 125cc

600 EUR

Viti: 1988
06 Sht 23:40 ,

Filter

25 EUR

Viti: 2020
22 Gush 17:33 ,

Honda CRF250 R 2007

2 100 EUR

Viti: 2007
20 Gush 16:32 ,

Kros Honda

800 EUR

Viti: 1998
18 Gush 09:56 ,

Honda nx650

Viti: 1996
17 Gush 11:53 ,

Shitet Motocross Honda Enduro 250cc

3 000 EUR

Viti: 2008
10 Gush 07:51 ,

Kros Honda 125cc

1 200 EUR

Viti: 2000
09 Gush 00:37 ,

Bandasha

300 EUR

Viti: 2020
30 Korr 13:07 ,

Honda

Viti: 1988
30 Korr 11:10 ,

Honda

Viti: 1988
25 Korr 21:33 ,

Kros honda

740 EUR

Viti: 2020
24 Korr 11:12 ,

Honda

Viti: 2000
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
20 Korr 00:07 ,

Honda

2 050 EUR

Viti: 2011
16 Korr 00:50 ,

Honda xlr600r

350 EUR

Viti: 1997
09 Korr 10:51 ,

Honda vardero 125cc

1 150 EUR

Viti: 2004
08 Korr 20:40 ,

honda vardero 125cc

1 150 EUR

07 Korr 11:00 ,

Kros

850 EUR

Viti: 2008
06 Korr 13:57 ,

Kros

2 300 EUR

Viti: 2008
06 Korr 13:48 ,

Honda crf250R

2 300 EUR

Viti: 2008
05 Korr 20:07 ,

honda vardero 125cc motorr w

1 150 EUR

Viti: 2004
05 Korr 02:29 ,

Honda vardero 125cc mororrin ww

1 150 EUR

Viti: 2004
03 Korr 06:35 ,

Kawasaki kmx 125 & Honda mtx 125r

1 EUR

Viti: 1999
28 Qer 18:15 ,

honda enduro 125cc motorr w

1 150 EUR

Viti: 2004
19 Qer 11:55 ,

Motor Yamaha 850cc

1 400 EUR

Viti: 1994
15 Qer 20:24 ,

HONDA CRF250 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
15 Qer 18:02 ,

Honda Cr

420 EUR

Viti: 1998
12 Qer 18:54 ,

Honda 650cc

450 EUR

Viti: 1996
11 Qer 08:12 ,

Honda NX 250cc

Viti: 1994
07 Qer 18:24 ,

Shitet full krosi honda 125cc

1 900 EUR

Viti: 1996
07 Qer 15:24 ,

Shitet full krosi 125cc honda

1 900 EUR

Viti: 1996
06 Qer 19:24 ,

MOTORR HONDA

Viti: 1985
26 Maj 23:51 ,

Honda 125 mtx

750 EUR

Viti: 1989
25 Maj 18:06 ,

Honda 250cc

1 100 EUR

Viti: 1990
13 Maj 15:26 ,

Honda 125c

260 EUR

Viti: 1988

  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda në kategorinë Vetura
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë All Category
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda civic në kategorinë Vetura
  • Honda cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim