Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | EXC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM EXC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:01 Kros/Enduro , Skenderaj

KTM 300 EXC TPI

7 300 EUR

Dje 19:33 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm sixdays

7 000 EUR

25 Mar 10:22 Kros/Enduro , Gjilan

ktm

3 700 EUR

24 Mar 21:30 Kros/Enduro , Gjilan

Shtite Ktm

2 600 EUR

21 Mar 10:46 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 250 cc 2011 4taksh

3 500 EUR

18 Mar 06:44 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 350EXC-F 2018

6 450 EUR

16 Mar 22:07 Kros/Enduro , Therandë

Ktm 350

22 Shk 19:00 Të tjera , Besianë

Ktm 400 exc

3 100 EUR

08 Shk 13:02 Kros/Enduro , Gjilan

KTM exc350f

6 350 EUR Price Reduced

18 Jan 01:48 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet ktm 400 cc

3 200 EUR

15 Jan 18:48 Kros/Enduro , Viti

Shitet krosi

27 EUR

12 Jan 21:34 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 350 excf

6 600 EUR

11 Jan 09:41 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Ktm 450cc Enduro

06 Jan 00:11 Kros/Enduro , Prizren

Ktm400exc

02 Jan 06:53 Kros/Enduro , Kaçanik

ktm

3 000 EUR

28 Dhj 20:58 Kros/Enduro , Gjilan

Shlem original

70 EUR

08 Dhj 10:01 Kros/Enduro , Lipjan

Kros Ktm

1 200 EUR

23 Nën 02:59 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM EXC-F Kros

2 700 EUR

13 Nën 01:15 Kros/Enduro , Dragash

Ktm 400exc

21 Tet 14:00 Kros/Enduro , Therandë

Kembe mbajtese per Kross

75 EUR

20 Tet 23:37 Kros/Enduro , Besianë

Shitet KTM EXC-f 350cc

5 300 EUR

18 Tet 10:55 Kros/Enduro , Ferizaj

sjitet

2 EUR

12 Tet 22:04 Kros/Enduro , Drenas

Shitet! Ktm 450 exc-f

4 000 EUR

Viti: 2012
09 Tet 18:29 Kros/Enduro , Besianë

KTM ENDURO

Viti: 2000
08 Tet 01:12 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet KTM 450

5 200 EUR

Viti: 2015
06 Tet 23:31 Kros/Enduro , Ferizaj

Blej motocros me kompenzim (punë)

2 EUR

Viti: 2010
02 Tet 15:09 Kros/Enduro , Prishtinë

ktm exc 400cc

2 500 EUR

Viti: 2006
22 Sht 00:04 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm

Viti: 2007
17 Sht 23:20 Kros/Enduro , Drenas

Shitet KTM enduro 250cc

2 500 EUR

Viti: 2010
15 Sht 02:21 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 250 2 Taksh

2 500 EUR

Viti: 2010
12 Sht 20:14 Kros/Enduro , Therandë

Ktm 350

Viti: 2013
07 Sht 19:14 Skuter , Besianë

Skuter

450 EUR

Viti: 2012
30 Gush 10:23 Kros/Enduro , Viti

KTM EXC 525 White Factory Racing

2 900 EUR

Viti: 2006
29 Gush 16:09 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 125cc 2takt

1 400 EUR

Viti: 2003
27 Gush 21:47 Kros/Enduro , Besianë

Ktm

3 150 EUR

Viti: 2012
25 Gush 20:41 Kros/Enduro , Viti

Shitet krosi

1 EUR

Viti: 2008
08 Gush 21:52 Kros/Enduro , Drenas

motocross

5 800 EUR

Viti: 2014
22 Korr 13:33 Kros/Enduro , Therandë

Shitet KTM 350 2019

5 950 EUR

Viti: 2019
21 Korr 13:00 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Ktm 525cc

Viti: 2005
20 Korr 00:26 Kros/Enduro , Viti

Motor Cross

450 EUR

Viti: 2020
05 Korr 09:03 Kros/Enduro , Prishtinë

NDRRIM

18 EUR

Viti: 2008
29 Qer 14:36 Kros/Enduro , Ferizaj

2017 KTM EXC300 Sixdays

Viti: 2017
28 Qer 16:13 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 450 sixdays 2010

Viti: 2010
23 Qer 21:40 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 sixdays 2010

Viti: 2010
21 Qer 13:50 Kros/Enduro , Gjilan

KTM -Amortizera

280 EUR

Viti: 2014
18 Qer 16:44 Kros/Enduro , Viti

KTM EXC-F 350 SIXDAYS

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM EXC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione