Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura KTM Të gjitha në Kosovë

250 cc , 1
EXC , 597
Model Tjeter , 462
RC , 9
Super Duke , 54
SX , 47
SX-F , 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:35 Sportiv  ·  KTM  ·  Duke  ·  Prishtinë

Shitet Duke ktm

6 500 EUR

Sot 03:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet KTM DUKE 390-2021

6 100 EUR

Dje 17:01 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Prishtinë

Ktm 350cc 2017

5 000 EUR

18 Pri 11:36 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Malishevë

Ktm 350cc 2017

18 Pri 05:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KTM

4 900 EUR

16 Pri 23:06 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Motorri

2 300 EUR

15 Pri 16:04 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Motorr atv

900 EUR

13 Pri 17:33 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr KTM DUKE 125

10 Pri 23:02 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Prishtinë

KTM duke

5 000 EUR

10 Pri 22:32 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

Ktm Lc4 620cc

1 950 EUR

10 Pri 18:07 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX  ·  Prizren

Shitet Ktm 125full cross

1 EUR

10 Pri 08:07 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Ferizaj

KTM 250 4T

5 700 EUR

07 Pri 22:08 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Prizren

KTM exc 300cc

1 750 EUR

05 Pri 10:29 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Therandë

KTM 350

6 300 EUR

03 Pri 23:38 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Gjakovë

Ktm exc 450 4t

28 Mar 23:31 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Ferizaj

Shitet KTM 200cc exc

1 EUR

22 Mar 06:27 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Viti

ktm 250

4 200 EUR Price Reduced

21 Mar 21:11 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Viti

KTM EXC 300 TPI

11 111 EUR

21 Mar 08:28 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Drenas

Kerkoj Kros Enduro

2 500 EUR

17 Mar 17:39 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Viti

KTM Exc-F 350 2015

5 750 EUR

08 Mar 16:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet

1 EUR

07 Mar 22:59 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CF MOTO (2023 ). 1700cc

12 000 EUR

07 Mar 22:49 Të tjera  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CF MOTO 2023. ( 800cc )”

12 000 EUR

07 Mar 02:28 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Ferizaj

Ktm

1 500 EUR

06 Mar 15:42 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Prishtinë

Ktm 450 sixdays 2022

123 456 EUR

29 Shk 17:29 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX  ·  Burim

Ktm 150cc

35 EUR

28 Shk 23:54 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Motorr kros

28 Shk 11:57 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Prishtinë

Ktm 300 tpi 2022

123 456 EUR

27 Shk 19:38 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Gjilan

Shitet ktm/sxf 250/me dogan

1 EUR

23 Shk 05:25 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

KTM 690cc 2014

2 500 EUR

21 Shk 19:24 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes krosin

450 EUR

15 Shk 00:36 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Ferizaj

KTM DUKE 390

2 450 EUR

06 Shk 22:56 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Vushtrri

Kros

80 EUR

03 Shk 14:09 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Fushë Kosovë

Brand NEW KTM Duke 200

1 500 EUR

21 Jan 16:41 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet KTM 400 EXC

1 EUR

20 Jan 20:23 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Viti

Shitet KTM exc 250cc (2010)

3 000 EUR

16 Jan 21:16 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Viti

Shitet motocross KTM SXF 250

3 600 EUR

15 Jan 04:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ktm Duke 390 2023

7 500 EUR

09 Jan 02:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ktm 350

4 500 EUR

05 Jan 09:15 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Prishtinë

Shitet ktm 200cc 2t

3 EUR

25 Dhj 15:26 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KTM Duke 200

15 Dhj 18:42 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr offroad 125cc

500 EUR

11 Dhj 23:29 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Prishtinë

Ktm

3 300 EUR

29 Nën 15:22 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ktm 250 4t

2 950 EUR

27 Nën 14:38 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  SX-F  ·  Skenderaj

Ktm sxf 505

3 000 EUR

23 Nën 23:29 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Prishtinë

Ktm

3 500 EUR

17 Nën 12:45 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Gjakovë

Ktm

16 Nën 13:25 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  EXC  ·  Prizren

Ktm 300cc exc tpi

8 500 EUR

15 Nën 18:25 Sportiv  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Gjakovë

Ktm duke 690 viti 2015

13 Nën 10:35 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ktm 690 smc

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione