Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Laverda | 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Laverda 125 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 23:18 Skuter , Ferizaj

Shitet

18 Dhj 11:17 Skuter , Prishtinë

karroce elektrike e 2020

1 800 EUR

29 Qer 17:06 Skuter , Kaçanik

Skuter 125

Viti: 2008
10 Maj 22:27 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta ne shitje

Viti: 2012
26 Pri 12:04 Skuter , Prizren

Prodajem

400 EUR

Viti: 1996
10 Tet 16:58 Të tjera , Vushtrri

Gilera

450 EUR

Viti: 2001
22 Sht 19:41 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Atv

Viti: 2020
11 Sht 17:26 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Atv.viti 2020

Viti: 2020
09 Sht 13:24 Kros/Enduro , Ferizaj

Motocros

400 EUR

Viti: 1999
06 Sht 16:02 Sportiv , Prishtinë

Shitet Biciklet

65 EUR

Viti: 2003
02 Sht 22:18 Skuter , Gjilan

Shitet motorri yamaha 125 cc

550 EUR

Viti: 2010
22 Gush 23:45 Sportiv , Pejë

Shite 125cc

400 EUR

Viti: 2019
08 Gush 16:25 Skuter , Mitrovicë

Shes motorin 125kubik

1 250 EUR

Viti: 2011
04 Gush 23:39 Skuter , Pejë

Shitet Kymco prodhim gjerman viti 2017 pa dogan

1 500 EUR

Viti: 2017
15 Korr 11:09 Sportiv , Skenderaj

Motorr

09 Korr 00:14 Kros/Enduro , Besianë

Shitet MotorCros

400 EUR

Viti: 1998
06 Qer 20:28 Chopper/Coustom , Gjilan

Motor laverda

1 000 EUR

Viti: 1985
27 Maj 11:17 Të tjera , Prizren

Biçikletë në shitje 120€

120 EUR

Viti: 2019
05 Maj 15:28 Skuter , Dardanë

Shitet aprilia

600 EUR

Viti: 2000
16 Pri 18:02 Kros/Enduro , Besianë

Kros

Viti: 2009
19 Mar 13:20 Skuter , Pejë

Honda

700 EUR

Viti: 2005
02 Mar 17:25 Skuter , Prizren

honda dylan 125 ������������

900 EUR

Viti: 2003
05 Jan 22:13 Sportiv , Prishtinë

Shitet motorri

900 EUR

Viti: 2000
23 Dhj 13:35 Sportiv , Skenderaj

Bicikll Farred Martin

65 EUR

Viti: 2018
14 Dhj 22:41 Kros/Enduro , Ferizaj

yamaha dt 125

380 EUR

Viti: 1993
29 Nën 14:07 Kros/Enduro , Prishtinë

Moto kross

400 EUR

Viti: 2019
24 Nën 21:36 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr 4 rrotsh 125cc

600 EUR

Viti: 2017
04 Nën 08:19 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet Motor Kawasaki Eliminator 125cc

Viti: 1998
20 Sht 17:44 Të tjera , Pejë

shitet motorri

Viti: 2010
31 Gush 20:45 Skuter , Prizren

shes skuterin mondial

200 EUR

Viti: 2008
13 Gush 14:20 Skuter , Prishtinë

Motorr

400 EUR

Viti: 2010
19 Korr 02:46 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha Dt-r 125cc Enduro

1 000 EUR

Viti: 2002
06 Korr 19:20 Skuter , Dragash

Beluga

Viti: 1991
06 Korr 09:47 Skuter , Ferizaj

Skuter

Viti: 2005
24 Qer 17:11 Sportiv , Lipjan

bicikll

70 EUR

Viti: 2019
28 Maj 22:57 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros 125cc

330 EUR

Viti: 2013
27 Maj 14:22 Skuter , Viti

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
26 Maj 12:16 Skuter , Rahovec

shitet skuter

910 EUR

Viti: 2000
31 Jan 10:57 Skuter , Drenas

Motor Skuter

600 EUR

Viti: 2010
29 Jan 18:32 Kros/Enduro , Pejë

Pejë

500 EUR

Viti: 2006
03 Jan 15:55 Skuter , Prizren

Yamaha

550 EUR

Viti: 1999
23 Nën 18:05 Skuter , Therandë

Peugeot 125

330 EUR

Viti: 2000
29 Tet 21:07 Skuter , Vushtrri

Shitet ose drohet me vetur

1 500 EUR

Viti: 2005
23 Tet 15:18 Skuter , Klinë

Skuter

Viti: 2009
19 Tet 12:32 Skuter , Pejë

Skuter 2019

1 500 EUR

Viti: 2019
02 Tet 15:45 Sportiv , Prishtinë

Biciklett

150 EUR

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Laverda 125 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione