Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Daelim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Daelim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Shk 23:31 Sportiv , Besianë

shitet motorri urgjend

800 EUR

11 Korr 15:34 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Chooper super

Viti: 2010
06 Korr 21:01 Skuter , Gjilan

Agrapoviq origjinal

290 EUR

Viti: 2010
10 Qer 18:21 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Motorr 4 rrotsh

1 150 EUR

Viti: 2009
03 Jan 22:50 Sportiv , Lipjan

Tesha per motorr

Viti: 2010
29 Sht 09:27 Chopper/Coustom , Kastriot

Daelim 125 cc viti 2001 i doganuar

1 750 EUR

Viti: 2001
24 Sht 12:57 Skuter , Gjilan

Daelim s2 2009 125cc mundsi ndrrimi

850 EUR

Viti: 2009
09 Qer 01:04 Sportiv , Pejë

Biciklet ngjendje te rregullt

180 EUR

Viti: 2020
21 Maj 12:14 Sportiv , Klinë

��Shitet Motorri 250cc��

1 000 EUR

Viti: 2015
13 Pri 21:00 Skuter , Besianë

Shitet kosa ndrrim me skuter

Viti: 2005
02 Shk 15:57 Skuter , Lipjan

mondial150 cc

200 EUR

Viti: 2005
21 Nën 20:10 Të tjera , Viti

Yinxiang 110

370 EUR

Viti: 2004
07 Maj 14:04 Sportiv , Besianë

bicikleta

65 EUR

Viti: 2010
07 Maj 14:04 Sportiv , Besianë

bicikleta

65 EUR

Viti: 2010
28 Pri 23:34 Sportiv , Skenderaj

Shes motorr sportiv

Viti: 1998
13 Pri 14:47 Skuter , Besianë

Shitet 125cc

550 EUR

Viti: 2005
07 Mar 12:52 Të tjera , Ferizaj

Shitet bicikleta

Viti: 2017
05 Dhj 19:42 Sportiv , Prishtinë

Shes bicikllen

110 EUR

Viti: 2013
30 Gush 23:14 Të tjera , Ferizaj

Ne shitje shiaha

30 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Qer 13:04 Sportiv , Vushtrri

Shes daelim 125 cc

250 EUR

Viti: 2008
30 Pri 18:56 Sportiv , Prizren

Shitet biciklla 80 ero

80 EUR

Viti: 2018
22 Qer 12:47 Skuter , Gjilan

Grand skuter

2 000 EUR

Viti: 2012
05 Dhj 18:31 Sportiv , Ferizaj

MATORR

100 EUR

Viti: 2010
15 Tet 11:21 Të tjera , Mitrovicë

Bqiklet

50 EUR

Viti: 2005
16 Sht 16:53 Skuter , Viti

Pjes per skuter

Viti: 2008
08 Gush 18:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

shes motorrin ne gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1994

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Daelim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione