Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Fly

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Fly | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:34 Skuter , Pejë

Piaggio Fly 125

Sot 08:50 Skuter , Pejë

Shitet piaggio fly 125

850 EUR

Dje 09:26 Skuter , Prizren

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Dje 09:24 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 250 EUR

Viti: 2011
Dje 09:18 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Dje 09:15 Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Viti: 2007
27 Mar 12:21 Skuter , Mitrovicë

Piaggio fly 50cc 2t-Super gjendje

650 EUR

Viti: 2007
26 Mar 13:14 Skuter , Vushtrri

Piaggio fly 125 ��������

850 EUR

17 Mar 14:14 Skuter , Vushtrri

Piaggio fly 125cc ����

850 EUR

16 Mar 17:48 Skuter , Prizren

Piaggio Fly

650 EUR

13 Mar 14:13 Skuter , Prishtinë

Shitet piego

800 EUR

27 Shk 14:25 Skuter , Pejë

Piaggio fly125��

1 200 EUR

21 Shk 18:20 Skuter , Gjilan

Skuter Piaggio Fly

950 EUR

07 Shk 22:44 Skuter , Prizren

piaggio

04 Shk 16:09 Skuter , Pejë

PIAGGIO FLY 150cc

600 EUR

28 Dhj 17:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

PIAGGIO FLY 125

1 EUR

07 Dhj 19:58 Skuter , Vushtrri

Piaggio x8 shitet oshe ndrroj me iphon 13 pro max

1 050 EUR

21 Nën 03:03 Skuter , Prizren

Shitet Piaggio Fly125

750 EUR

31 Tet 15:39 Skuter , Pejë

Shitet piaggio fly

31 Tet 15:39 Skuter , Pejë

Shitet

25 Tet 10:45 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Fly 125cc

950 EUR

Viti: 2005
22 Tet 17:56 Skuter , Ferizaj

Piaggio fly

1 100 EUR

21 Tet 22:32 Skuter , Pejë

piaggio fly 150cc nga italia

800 EUR

17 Tet 23:33 Skuter , Pejë

Shitet

750 EUR

12 Tet 22:35 Skuter , Pejë

piaggio fly 150

700 EUR

Viti: 2006
11 Tet 00:50 Skuter , Prishtinë

Shitet piaggo 125cc

1 150 EUR

Viti: 2010
08 Tet 19:11 Skuter , Pejë

Shitet piaggio fly 150 me dokumneta

Viti: 2006
03 Tet 08:35 Skuter , Gjilan

Shitet me defekt klipi cilindri rryma defekt

20 EUR Price Reduced

Viti: 2018
26 Sht 01:04 Skuter , Pejë

Shitet

750 EUR

Viti: 2007
23 Sht 00:55 Skuter , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
31 Korr 18:48 Skuter , Prishtinë

Piaggio fly 125cc

950 EUR

Viti: 2010
31 Korr 18:42 Skuter , Ferizaj

Shitet piaggio 125cc

888 EUR

Viti: 2010
22 Korr 23:02 Skuter , Prishtinë

Piaggo fly 125cc

22 Qer 22:04 Skuter , Prizren

Skuter piaggo fly 125

1 100 EUR

Viti: 2005
21 Qer 18:02 Skuter , Prishtinë

Piaggio Fly 125

950 EUR

Viti: 2010
21 Qer 12:40 Të tjera , Prizren

Piaggo fly 125

1 150 EUR

Viti: 2005
20 Qer 22:19 Skuter , Prizren

Piaggio fly i sapo ardhur nga zvicra

1 150 EUR

Viti: 2005
20 Qer 14:01 Të tjera , Prizren

Piaggo fly 125

1 200 EUR

Viti: 2005
14 Qer 17:20 Skuter , Rahovec

Piaggio fly 125cc

1 000 EUR

Viti: 2008
14 Qer 17:19 Skuter , Prishtinë

Shitet motorri piaggo fly 125cc

Viti: 2008
07 Qer 18:31 Skuter , Klinë

Skuter piaggio

1 000 EUR

Viti: 2010
02 Qer 03:47 Skuter , Rahovec

Shes Piaggio Fly 125cc

1 200 EUR

Viti: 2013
27 Maj 20:51 Skuter , Prizren

Piaggio skuter 50cc

800 EUR

Viti: 2008
27 Maj 03:03 Skuter , Ferizaj

Piaggio fly 125cc

1 000 EUR

Viti: 2012
24 Maj 01:46 Skuter , Ferizaj

Piaggio fly 125cc

1 000 EUR

Viti: 2012
23 Maj 19:41 Skuter , Prishtinë

Shitet piaggio 125 me dogan tip top pi ����

900 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Fly | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione