Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Puch Të gjitha në Kosovë

50cc , 78
Maxi , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Puch | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Mar 01:35 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

shitet skuteri sym ne gjendje te mir

300 EUR

04 Shk 17:18 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Therandë

Shitet skuteri honda

500 EUR

14 Tet 17:52 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjilan

Shitet

550 EUR

03 Tet 15:35 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Klinë

Biçiklet

129 EUR

09 Sht 19:48 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Fushë Kosovë

BICIKELL

100 EUR

03 Gush 00:03 Skuter  ·  Puch  ·  Maxi  ·  Fushë Kosovë

Puch maxi gjendje perfekte

150 EUR Price Reduced

25 Korr 08:37 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

skuter gjendje trregullt

350 EUR

28 Maj 16:28 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

moto 50c aprila

450 EUR

17 Pri 19:48 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjakovë

Yamaha Areox

1 EUR

17 Pri 03:53 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

T - REX 50cc 7mij KM

330 EUR

27 Mar 18:26 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Lipjan

Skuter 60 cc

1 EUR

24 Tet 19:29 Skuter  ·  Puch  ·  Maxi  ·  Prishtinë

Shitet

5 500 EUR

02 Tet 13:20 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Rahovec

Skuter Sym 50cc

500 EUR

Viti: 2011
12 Sht 20:57 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

skuter

125 EUR

Viti: 2000
10 Gush 00:50 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

Tomos puch 49cc

150 EUR Price Reduced

Viti: 1986
24 Korr 16:31 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

Shitet honda x8rs 50 cc bojm ndrrim me 125cc shtoj edhe pare

380 EUR

Viti: 1999
15 Korr 00:39 Të tjera  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

kemi

350 EUR

Viti: 2019
07 Maj 18:02 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Lipjan

Shitet Gilera 50cc

Viti: 2012
23 Pri 10:36 Të tjera  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

Shitet Bicikleta

Viti: 1995
17 Pri 12:53 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

Shitet tomosat

Viti: 1988
24 Shk 16:07 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Pejë

peje

Viti: 2017
20 Shk 13:27 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Besianë

Skuter

900 EUR

Viti: 2007
13 Shk 07:02 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Pejë

Piaggio NRG

1 EUR

Viti: 2013
10 Shk 15:17 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Pejë

Shitet Malaguti f12 urgjent

200 EUR

Viti: 2006
02 Shk 04:01 Me katër rrota/ATV  ·  Puch  ·  50cc  ·  Fushë Kosovë

Motoqiklet

2 500 EUR

Viti: 2011
25 Jan 13:12 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

shitet aerox 49cc

600 EUR

Viti: 2009
24 Jan 10:23 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

Motorr me 4 rrota 50 kubik

299 EUR

Viti: 2018
02 Nën 10:45 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
09 Gush 20:11 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

Piaggio

15 EUR

Viti: 1987
07 Korr 13:36 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

Derbi Senda Aprilia

1 000 EUR

Viti: 2014
05 Korr 13:57 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Besianë

Shitet skuteri 50cc

350 EUR

Viti: 2017
17 Qer 19:24 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Skenderaj

SKUTER 50cc

450 EUR

Viti: 2008
01 Qer 00:58 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Besianë

skuter

250 EUR

Viti: 2020
25 Maj 20:41 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Besianë

Shitet Mini Cross 50cc

160 EUR

Viti: 2012
13 Maj 19:37 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Viti

Shitet Skuteri me defekt

Viti: 2009
03 Maj 21:40 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjilan

Skuter

Viti: 2007
29 Pri 23:36 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

Shes Motorin

700 EUR

Viti: 2012
29 Pri 23:15 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

Supermoto Derbi 49cc

600 EUR

Viti: 2000
21 Pri 00:10 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjakovë

Shitet

350 EUR

Viti: 2007
04 Mar 22:22 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

shes

550 EUR

Viti: 2008
07 Shk 22:50 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Vushtrri

shitet skuteri 50cc oa dokumenta

160 EUR

Viti: 2008
05 Shk 16:16 Terren/Offroad  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prizren

Motor

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
02 Shk 13:58 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

Shitet skuteri

120 EUR

Viti: 2005
29 Dhj 15:15 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Viti

Urgjent 140

140 EUR

Viti: 2004
14 Nën 13:32 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Ferizaj

Shes Piagjo per marakli

600 EUR

Viti: 1990
30 Tet 14:22 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Besianë

Mini kros

120 EUR

Viti: 2004
29 Tet 21:29 Të tjera  ·  Puch  ·  50cc  ·  Prishtinë

SHITET MOTORRI 50CC CMIMI 350€

Viti: 2010
22 Tet 19:08 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Gjakovë

mavi 50cc shitet urgjent

280 EUR

Viti: 2008
20 Tet 09:33 Kros/Enduro  ·  Puch  ·  50cc  ·  Mitrovicë

Shes Mini Cros 50cc

100 EUR

Viti: 2010
04 Tet 00:13 Skuter  ·  Puch  ·  50cc  ·  Viti

Shes skuter 50 kubik

350 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Puch | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione