Defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 254
Honda , 141
Aprilia , 97
Suzuki , 94
Piaggio , 67
Peugeot , 66
Kawasaki , 58
Adly , 39
Kymco , 27
Gilera , 25
SYM , 21
KTM , 19
CPI , 16
Vespa , 15
Aeon , 14
Daelim , 13
Malaguti , 13
Cagiva , 12
Keeway , 11
Online , 10
Motowell , 10
BMW , 9
Shineray , 8
Derbi , 7
Aixam , 6
Baotian , 6
Bimota , 6
MBK , 6
Hyosung , 5
TM , 5
Barossa , 5
Italjet , 5
Lifan , 5
Mz , 4
Simson , 4
Ducati , 4
Bashan , 4
Jawa , 3
PGO , 3
Beeline , 2
Boom , 2
Triumph , 2
Puch , 2
Explorer , 2
Gorilla , 2
Skyteam , 2
Benelli , 2
Motobi , 2
Jinling , 2
Beta , 2
Husqvarna , 2
CFMOTO , 2
Generic , 2
MV Agusta , 2
VICTORY , 1
Megelli , 1
Linhai , 1
BMX , 1
Maico , 1
Laverda , 1
Husaberg , 1
Cectek , 1
Gasgas , 1
Pegasus , 1
Rieju , 1
Indian , 1
SMC , 1
Zero , 1
Kimi , 1
Sachs , 1
Kingway , 1
Rivero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Defekt,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Defekt Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:48 ,

MOTOR ME RRYME “ORIGJINAL”

500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
26 Sht 15:26 ,

Mondial 150cc

320 EUR

Viti: 2008
26 Sht 15:06 ,

Mondial 150cc defekt

160 EUR

Viti: 2008
25 Sht 13:23 ,

Yamaha r6 Ndrrim me kros

15 EUR

Viti: 2002
23 Sht 19:38 ,

Yamaha r6 Ndrrim me kros

15 EUR

Viti: 2002
23 Sht 17:29 ,

suzuki rm 250

600 EUR

Viti: 1995
22 Sht 19:36 ,

Yamaha r6

15 EUR

Viti: 2002
21 Sht 19:59 ,

Skuter

220 EUR

Viti: 2000
20 Sht 01:35 ,

Shitet biçikleta

10 EUR

Viti: 2000
20 Sht 01:06 ,

Shitet Aprilia Sr Motard 125!

1 000 EUR

Viti: 2013
14 Sht 15:48 ,

Blej skutera motorra me defekt

1 EUR

Viti: 1982
14 Sht 14:07 ,

Cagiva

300 EUR

Viti: 1995
11 Sht 20:22 ,

Tomos

140 EUR

Viti: 1988
11 Sht 14:57 ,

Tomos nitro

420 EUR

Viti: 2009
10 Sht 15:07 ,

Vespa GTS , 125cc , RKS

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
08 Sht 16:39 ,

Shes Piaggio Liberty

750 EUR

Viti: 2007
07 Sht 18:24 ,

Skuter 150c

360 EUR

Viti: 2008
03 Sht 17:17 ,

Cagiva 600cc per pjes

Viti: 1993
03 Sht 15:40 ,

Motor Suzuki 800c

3 900 EUR

Viti: 1993
03 Sht 15:32 ,

Motor Suzuki 800cc

3 800 EUR

Viti: 1996
03 Sht 15:20 ,

Motor suzuki 800c

3 900 EUR

Viti: 1994
03 Sht 15:12 ,

Peugeot

250 EUR

Viti: 2006
02 Sht 19:29 ,

Kros 125cc

500 EUR

Viti: 2020
02 Sht 16:11 ,

Pit bike

450 EUR

Viti: 2020
31 Gush 20:25 ,

Yamaha

120 EUR Price Reduced

Viti: 2000
30 Gush 22:28 ,

sym

350 EUR

Viti: 2009
30 Gush 22:05 ,

Biciklet

55 EUR

Viti: 2016
30 Gush 14:50 ,

Yamaha Burgman 125cc

1 280 EUR

Viti: 2006
30 Gush 10:50 ,

Shitet

250 EUR

Viti: 2011
29 Gush 14:43 ,

Honda mtx

8 EUR Price Reduced

Viti: 1992
26 Gush 15:38 ,

Mondial

230 EUR

Viti: 2008
25 Gush 17:58 ,

SHITET YAMAHA BELUGA 1991

500 EUR

Viti: 1991

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Defekt | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione