Suzuki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Suzuki , 1140
Yamaha , 22
Honda , 20
Kawasaki , 12
Piaggio , 9
KTM , 7
Aprilia , 6
Adly , 5
Gilera , 5
Hyosung , 4
Aixam , 2
BMW , 2
Ducati , 2
Jinling , 2
Peugeot , 2
SYM , 2
Vespa , 2
Barossa , 1
Bashan , 1
Can Am , 1
CPI , 1
Gasgas , 1
Generic , 1
Italjet , 1
Laverda , 1
Malaguti , 1
SMC , 1

Dje 21:05 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
Dje 18:54 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
Dje 08:28 ,

PIAGGIO BEVERLY 125 KUBIK RKS 2003

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2003
24 Tet 13:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
24 Tet 08:12 ,

Suzuki Burgman 400cc ndrrim

Viti: 2000
23 Tet 18:20 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
23 Tet 13:14 ,

Suzuki burgman 200cc

1 500 EUR

Viti: 2007
22 Tet 20:10 ,

Kros

1 200 EUR

Viti: 2000
21 Tet 22:22 ,

Suzuki

Viti: 2007
21 Tet 14:17 ,

Suzuki rmz 450

1 EUR

Viti: 2009
19 Tet 00:08 ,

pjes per suzuki 600 cc

80 EUR

Viti: 2010
16 Tet 23:36 ,

Suzuki Rm 125cc

1 710 EUR Price Reduced

Viti: 2007
16 Tet 17:17 ,

Suzuki 125cc

320 EUR

Viti: 1996
15 Tet 00:36 ,

Suzuki 1100cc

420 EUR

Viti: 1998
08 Tet 15:57 ,

suzuki rm125 2t

1 600 EUR

07 Tet 22:06 ,

Shitet motor diplomatik

2 000 EUR

Viti: 2001
07 Tet 16:50 ,

Shitet suzuki bandit

1 900 EUR

Viti: 2006
06 Tet 21:10 ,

Suzuki 600

Viti: 2007
06 Tet 09:47 ,

SHITET URGJENT MOTORR Suzuki V-Strom

6 200 EUR

Viti: 2012
05 Tet 22:49 ,

shes suzuki gsxr750 rks

3 000 EUR

Viti: 2001
05 Tet 12:30 ,

Suzuki 125cc

300 EUR

Viti: 2011
05 Tet 08:42 ,

Suzuki 1100cc

480 EUR

Viti: 1999
05 Tet 08:42 ,

Suzuki 1100cc

1 400 EUR

Viti: 1999
04 Tet 16:57 ,

kerkoj anllaser suzuki burgman

Viti: 2000
03 Tet 00:09 ,

Suzuki rmz 450cc

2 500 EUR

Viti: 2011


Në fillim