Suzuki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Suzuki , 1069
Yamaha , 23
Honda , 17
Kawasaki , 11
Adly , 5
Aprilia , 5
Gilera , 5
KTM , 5
Piaggio , 5
Hyosung , 4
Aixam , 2
BMW , 2
Jinling , 2
Peugeot , 2
SYM , 2
Vespa , 2
Barossa , 1
Bashan , 1
Can Am , 1
CPI , 1
Ducati , 1
Gasgas , 1
Generic , 1
Italjet , 1
Laverda , 1
Malaguti , 1
SMC , 1
Dje 22:27 ,

Grand skuter Suzuki burgman

1 850 EUR

Viti: 2009
Dje 21:43 ,

vespa 125cc 2010

1 200 EUR

Viti: 2010
Dje 14:23 ,

blej skuter me defekt

900 EUR

Viti: 1991
Dje 13:05 ,

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
03 Gush 12:40 ,

Suzuki

1 400 EUR

Viti: 2006
03 Gush 12:39 ,

SUZUKI GSX-R 600

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
02 Gush 18:32 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
02 Gush 15:35 ,

SUZUKI Dr250s 4t

800 EUR

Viti: 1995
02 Gush 15:27 ,

Suzuki 125 cc

Viti: 2000
02 Gush 14:25 ,

Suzuki Bulevard

8 500 EUR

Viti: 2016
02 Gush 12:24 ,

Suzuki bandit 1200

2 000 EUR

Viti: 2006
02 Gush 00:20 ,

suzuki rm125 2t

1 600 EUR

01 Gush 20:26 ,

Suzuki 125 ����

2 EUR Price Reduced

Viti: 2001
01 Gush 12:49 ,

Shitet Suzuki 125cc

Viti: 1997
31 Korr 23:15 ,

ATV

1 700 EUR

Viti: 2019
31 Korr 23:07 ,

Shitet suzuki GSX R 600cc

Viti: 2000
30 Korr 13:57 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2003
29 Korr 21:32 ,

Suzuki 125cc

720 EUR

Viti: 1995
29 Korr 09:14 ,

suzuki

1 200 EUR

Viti: 2000
29 Korr 00:43 ,

Suzuki burgman 200 cc

1 700 EUR

Viti: 2008
29 Korr 00:03 ,

Skuter

Viti: 2001
28 Korr 13:26 ,

Suzuki 750 ingjeksion defekt radalica

470 EUR

Viti: 2002
27 Korr 13:12 ,

suzuki burgman 650

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
27 Korr 10:53 ,

Burgman 400cc

1 EUR

Viti: 2005
27 Korr 10:53 ,

Suzuki

1 EUR

Viti: 2005
26 Korr 19:12 ,

Suzuki Dr 800cc

Viti: 1990
26 Korr 18:39 ,

Shitet Suzuki

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001

Në fillim