Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 6
Piaggio , 6
Honda , 6
Suzuki , 5
Yamaha , 5
BMW , 4
Kawasaki , 4
Can Am , 3
Shineray , 3
KTM , 2
CPI , 2
Baotian , 2
Adly , 2
Kymco , 2
Ducati , 2
Vespa , 2
Aeon , 2
Italjet , 2
Peugeot , 1
Keeway , 1
Puch , 1
Online , 1
Bimota , 1
Gilera , 1
Motobi , 1
Jinling , 1
Beta , 1
Bashan , 1
Lifan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 23:10 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

20 Mar 21:28 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti 046111183

750 EUR

24 Shk 23:36 Skuter , Pejë

Suzuki AN125

699 EUR Price Reduced

16 Jan 19:52 Skuter , Rahovec

Spin Explorer 50cc

430 EUR

11 Tet 00:16 Sportiv , Prizren

yamaha 125 cc viti 2021

1 EUR

Viti: 2021
18 Sht 18:26 Kros/Enduro , Prizren

Kawasaki kle 500 Enduro/Kros

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
30 Gush 21:59 Skuter , Prizren

VESPA SPRINT 125 cc

3 400 EUR

Viti: 2019
14 Gush 14:26 Skuter , Gjilan

SHiten pjest Kymko

80 EUR

Viti: 2008
05 Korr 08:13 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 250 4t full ekstra

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2010
29 Qer 20:48 Skuter , Prizren

Peda Connect 125cc 2022

1 999 EUR

Viti: 2021
17 Qer 03:05 Skuter , Ferizaj

shiten fellne 17 te ardhura nga gjermaniA

270 EUR

Viti: 2002
29 Maj 16:05 Të tjera , Prizren

VESPA SPRINT ABS 125cc

3 500 EUR

Viti: 2019
28 Maj 21:03 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Can Am Outlander 1000R XMR

1 EUR

Viti: 2018
26 Pri 17:11 Skuter , Skenderaj

Skuter Wuyang

1 100 EUR

Viti: 2021
26 Pri 16:56 Skuter , Skenderaj

Skuter Okinoi

1 200 EUR

Viti: 2021
28 Mar 16:58 Skuter , Drenas

Shiten fellne 18 ndrrim me skuter

360 EUR

Viti: 2020
18 Shk 19:06 Të tjera , Lipjan

Shitet biciklla

230 EUR

Viti: 2021
03 Tet 21:36 Skuter , Pejë

Vespa 300 cc

Viti: 2019
13 Sht 14:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Atv 250CC

1 100 EUR

Viti: 2009
10 Sht 05:04 Kros/Enduro , Prishtinë

shiten ndrrohen me motorr kros

250 EUR

Viti: 2021
27 Gush 20:56 Me katër rrota/ATV , Malishevë

shes atv 250cc ne gjendje te rregullt

950 EUR

Viti: 2008
04 Qer 10:42 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Goma

600 EUR

Viti: 2020
21 Maj 13:53 Skuter , Pejë

Fellne per skuter

80 EUR

Viti: 2020
06 Pri 21:56 Të tjera , Ferizaj

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Mar 23:29 Sportiv , Prishtinë

Ndrrim me grand skuter

1 100 EUR

Viti: 2001
21 Mar 21:28 Të tjera , Drenas

Fellne 17

270 EUR

Viti: 2015
09 Shk 18:08 Skuter , Skenderaj

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
09 Shk 17:56 Skuter , Skenderaj

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
09 Shk 17:55 Skuter , Skenderaj

NAS A8 150cc

1 100 EUR

Viti: 2020
23 Jan 22:23 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Cpi atv

600 EUR

Viti: 2008
08 Dhj 17:04 Me katër rrota/ATV , Malishevë

ATV

670 EUR

Viti: 2007
17 Nën 19:33 Të tjera , Ferizaj

Biciklla të ardhur nga Zvicrra

1 EUR

Viti: 2019
06 Nën 19:35 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Shineray ATV 250cc

2 300 EUR

Viti: 2020
06 Nën 17:12 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Shineray ATV 250cc

2 300 EUR

Viti: 2020
28 Gush 19:09 Skuter , Prizren

Fellne me goma ndrrim me motorr

Viti: 2014
12 Gush 22:25 Skuter , Klinë

Tomos 50cc bej edhe ndrrim

190 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione