pjes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 76
Honda , 58
Suzuki , 39
Aprilia , 33
Kawasaki , 26
Adly , 25
Peugeot , 20
KTM , 13
Gilera , 13
Piaggio , 12
Baotian , 5
Aeon , 5
Malaguti , 4
Vespa , 4
Generic , 4
Motobi , 3
Husqvarna , 3
MBK , 3
Aixam , 2
BMW , 2
Daelim , 2
Gasgas , 2
Motowell , 2
Derbi , 2
Polaris , 1
Jawa , 1
Can Am , 1
CPI , 1
SYM , 1
Puch , 1
Knievel , 1
Online , 1
Gorilla , 1
Bimota , 1
SMC , 1
Shineray , 1
Jinling , 1
Beta , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 1
Italjet , 1
Bashan , 1
Zhongyu , 1
Cagiva , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pjes,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pjes Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:01 ,

Shes 3motorra per pjes

350 EUR

Viti: 1992
Dje 15:37 ,

Shiten 2 skutera per pjes

155 EUR

Viti: 2008
30 Korr 17:41 ,

Yamaha xt660x 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
30 Korr 14:21 ,

Peugeot elyseo 125 cc

650 EUR

Viti: 2000
27 Korr 15:28 ,

Malaguti Madison K400cc

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
25 Korr 16:56 ,

Shitet Mondial

Viti: 2006
24 Korr 10:13 ,

Yamaha Raptor 660

6 EUR

Viti: 2006
19 Korr 15:35 ,

Ktm

1 500 EUR

Viti: 1998
18 Korr 22:15 ,

Ktm

1 500 EUR

Viti: 1998
26 Qer 14:32 ,

Shiten ndrrohen per pjes 3 copa

170 EUR

Viti: 2008
01 Qer 16:04 ,

shes pjes per piaggio

1 EUR

Viti: 2019
01 Qer 00:34 ,

Shitet yamaha 2010 idoganum

1 000 EUR

Viti: 2010
31 Maj 23:50 ,

Biciklet buls 29

900 EUR

Viti: 2012
28 Maj 18:06 ,

Pjes per motorra

Viti: 2002
15 Maj 18:32 ,

aprilla sport R200cc

Viti: 2020
14 Maj 19:50 ,

Shitet motorri

1 500 EUR

Viti: 2015
12 Maj 13:45 ,

Shiten maskat per R1 viti 1998-2002

200 EUR

Viti: 2000
12 Maj 03:00 ,

Pjes per gilera runner 4t

1 EUR

Viti: 2006
30 Pri 09:50 ,

Motorr

1 EUR

Viti: 2004
29 Pri 10:38 ,

SKUTER YAMAHA PER PJES

120 EUR

Viti: 1999
22 Pri 14:16 Shitorja ,

Pjese

Viti: 2017
12 Pri 21:09 ,

Skuter 150cc

130 EUR

Viti: 1997
02 Pri 14:16 ,

Shitet ndrrohet

55 EUR Price Reduced

Viti: 2009
31 Mar 23:40 ,

Pjes per mondial 150cc

Viti: 2008
18 Mar 18:32 ,

Shiten maskat edhe maqina

Viti: 2008
14 Mar 23:20 ,

Suzuki

200 EUR

Viti: 1993
12 Mar 17:35 ,

Honda sfx 49cc

500 EUR

Viti: 1997
03 Mar 00:09 ,

Shitet komplet ose pjes pjes

1 999 EUR

Viti: 2002
16 Shk 22:36 ,

Shitet 50cc 4t

120 EUR

Viti: 2011
14 Jan 22:17 ,

Shitet HONDA me tabela CH

8 300 EUR

Viti: 2015
14 Jan 17:04 ,

PJES PER MOTOR JAWA 350 CC

1 EUR

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pjes | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione