Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skyteam | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skyteam Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Qer 19:00 Skuter , Skenderaj

Grand skuter

530 EUR

Viti: 2008
21 Qer 17:31 Skuter , Pejë

Shitet Ndrrohet 125cc Me dogan viti2008

300 EUR

Viti: 2008
13 Tet 16:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Skym me kater rrota 250 kubik

2 500 EUR

Viti: 2005
12 Korr 22:37 Skuter , Besianë

arditi+38349616632

250 EUR

Viti: 2020
27 Qer 19:35 Skuter , Prishtinë

�� ST- 125 CC

550 EUR Price Reduced

Viti: 2012
24 Maj 12:16 Kros/Enduro , Skenderaj

Kros 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1998
24 Maj 12:16 Kros/Enduro , Skenderaj

Kros 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1998
20 Maj 18:03 Kros/Enduro , Skenderaj

Kross 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1996
20 Maj 18:03 Kros/Enduro , Skenderaj

Kross 250cc 4T

490 EUR

Viti: 1996
17 Maj 21:02 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet Kross 250cc 4T

520 EUR

Viti: 1999
08 Pri 19:29 Skuter , Prizren

Motorrmerrym

550 EUR

Viti: 2019
10 Shk 14:49 Skuter , Rahovec

shes Motorrin

111 111 EUR

Viti: 2004
11 Sht 17:56 Skuter , Ferizaj

Skuter 50 cc

350 EUR

Viti: 2011
10 Gush 21:08 Të tjera , Viti

shitet biciklla 150

150 EUR

Viti: 2014
23 Korr 20:08 Kros/Enduro , Ferizaj

Bickilet nga CH

Viti: 2008
09 Qer 00:35 Skuter , Lipjan

SPYDER 15 NEW

300 EUR

Viti: 2008
02 Qer 18:00 Chopper/Coustom , Mitrovicë

shitet min qoper

480 EUR

Viti: 2004
19 Sht 23:53 Skuter , Prizren

Skuter

300 EUR

Viti: 2006
09 Korr 22:24 Skuter , Drenas

shkuter grand 150cc

800 EUR

Viti: 2009
05 Qer 01:37 Sportiv , Kastriot

Biciklet

55 EUR

Viti: 2014
06 Pri 19:24 Skuter , Kastriot

She's skuterin punon Mir

1 EUR

Viti: 2000
25 Korr 21:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Shitet Grand Skuter 150 cc 2009

Viti: 2009
04 Gush 22:25 Të tjera , Mitrovicë

Shes Motorr

700 EUR

Viti: 2006
23 Korr 02:15 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4 rrota 250 cc

2 300 EUR

Viti: 2007
22 Pri 19:13 Skuter , Mitrovicë

Shitet

350 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skyteam Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione