Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | SMC | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SMC Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 22:30 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Smc 300cc

1 EUR Price Reduced

04 Tet 10:28 Me katër rrota/ATV , Therandë

Shitet Quadi

9 888 EUR

Viti: 2020
15 Qer 14:03 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motorr SMC 300cc

2 300 EUR

Viti: 2010
07 Qer 12:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Smc 300l

2 000 EUR

Viti: 2010
26 Maj 20:18 Me katër rrota/ATV , Viti

Smc 300l

2 450 EUR

Viti: 2008
29 Pri 12:06 Me katër rrota/ATV , Viti

Atv smc

2 580 EUR

Viti: 2007
13 Shk 17:10 Me katër rrota/ATV , Lipjan

atv 4rrotsh 200cc

1 350 EUR

Viti: 2012
11 Jan 19:05 Të tjera , Therandë

Shitet Bicikleta SCOT 29

320 EUR

Viti: 2018
05 Jan 21:53 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet smc 2 klipa

2 100 EUR

Viti: 2009
29 Gush 15:55 Skuter , Prizren

City koko mini

490 EUR

Viti: 2021
16 Maj 02:10 Me katër rrota/ATV , Besianë

Subaru 550cc sc

3 850 EUR Price Reduced

06 Pri 00:18 Chopper/Coustom , Gjilan

Chopper 125cc

1 EUR

Viti: 2000
16 Jan 02:50 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shitet Atv

2 850 EUR

Viti: 2010
18 Dhj 22:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dardanë

SMC Crs 200 4takt Automatik me Rikferc

1 350 EUR

Viti: 2005
08 Dhj 03:24 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

SMC

1 500 EUR

Viti: 2011
14 Nën 16:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet ATV SMC CAPTAIN 300 kubik

2 500 EUR

Viti: 2008
11 Nën 20:19 Me katër rrota/ATV , Klinë

Atv

Viti: 2006
22 Gush 14:27 Skuter , Rahovec

Shitet 49cc

250 EUR

Viti: 2000
10 Gush 09:44 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Shitet motori 250cc

1 900 EUR

Viti: 2002
13 Qer 11:33 Skuter , Prizren

skuteri 49 kubik symm

300 EUR

Viti: 2005
22 Maj 16:30 Sportiv , Drenas

biqiklet

Viti: 2005
22 Maj 16:09 Sportiv , Skenderaj

biqiklete

Viti: 2005
22 Maj 09:17 Skuter , Prizren

Shitet skuteri smc 50cc shum i rujtem

300 EUR

Viti: 2002
21 Sht 18:27 Skuter , Therandë

..

70 EUR

Viti: 2000
05 Pri 20:21 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shes Motorrin

Viti: 2006
10 Shk 17:49 Me katër rrota/ATV , Therandë

Motorr Derbi

Viti: 2007
19 Jan 16:51 Kros/Enduro , Drenas

Shitet mini krossi urgjent

Viti: 2010
01 Qer 15:33 Skuter , Mitrovicë

Shitet SMC 50cc

300 EUR

Viti: 2000
18 Shk 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Atv SMC 49cc Ndodhet ne SHQIPERI

1 200 EUR

Viti: 2008
19 Sht 19:19 Skuter , Ferizaj

Skuter Smc me dogan t pagume 50 kubik

490 EUR

Viti: 2002
05 Maj 09:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

skuter 49c

230 EUR

Viti: 2002
28 Mar 11:42 Sportiv , Dardanë

Motorr Sport Suzuki 1000cc

1 800 EUR

Viti: 1995
05 Mar 07:11 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

atv motorr 250 kubik

1 000 EUR

Viti: 2006
18 Shk 13:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

ATV SMC

380 EUR

Viti: 2005
17 Sht 09:06 Të tjera , Mitrovicë

Supermoto 125CC

500 EUR

12 Mar 13:13 Skuter , Burim

Yamaha 2004

250 EUR

05 Mar 15:20 Skuter , Gjakovë

Shitet

800 EUR

Viti: 2008
02 Sht 21:13 Skuter , Prishtinë

Motociklete

2 500 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SMC Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione