Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Gush 15:16 Sportiv , Lipjan

SUZUKI GSX-1000 ME DOGAN TE PAGUAR

2 850 EUR

Viti: 2003
06 Qer 23:48 Touring , Viti

Suzuki

500 EUR

Viti: 1996
15 Mar 07:03 Sportiv , Gjakovë

Suzuki GSX600-F

1 200 EUR

Viti: 1993
07 Mar 17:47 Sportiv , Lipjan

Shitet/Ndrrohet me naj kerr

1 EUR

Viti: 2002
12 Sht 19:46 Sportiv , Besianë

Suzuki GSX

850 EUR

Viti: 1997
28 Gush 07:59 Sportiv , Artanë

2021 Suzuki GSX S750Z

Viti: 2021
13 Gush 16:09 Sportiv , Gjilan

Suzuki

2 499 EUR

Viti: 1992
11 Korr 00:08 Sportiv , Besianë

suzuki gsx 750cc

1 600 EUR

Viti: 1996
01 Qer 00:15 Sportiv , Prizren

Suzuki me dogan te pagum

1 699 EUR

Viti: 2020
31 Maj 23:42 Sportiv , Prishtinë

Suzuki

1 699 EUR

Viti: 2020
17 Pri 16:18 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shesim

500 EUR

Viti: 1983
07 Pri 08:12 Sportiv , Skenderaj

shitet auspuhi TITANIUM 2009

Viti: 2009
18 Mar 15:29 Sportiv , Drenas

shitet suzuki gsx 750cc

Viti: 2020
16 Mar 10:49 Sportiv , Deçan

Motorr gsx 600 cc cmimi sezonal

920 EUR

Viti: 1987
11 Mar 16:16 Sportiv , Vushtrri

Zuzuki GSX 600 CC

1 500 EUR

Viti: 2013
04 Mar 09:14 Sportiv , Vushtrri

Zuzuki GSX

1 500 EUR

Viti: 2013
29 Nën 11:37 Sportiv , Fushë Kosovë

Motor suzuki

2 750 EUR

Viti: 2001
29 Sht 20:32 Sportiv , Pejë

Suzuki gsx

55 EUR

Viti: 2010
16 Sht 01:04 Sportiv , Prishtinë

Suzuki gsx

850 EUR

04 Sht 20:06 Sportiv , Gjilan

Suzuki

1 EUR

Viti: 1990
22 Gush 17:21 Sportiv , Prishtinë

Suzuki

620 EUR

Viti: 1988
28 Korr 13:21 Të tjera , Ferizaj

Shes Bicikletat

Viti: 2020
13 Korr 13:44 Sportiv , Prishtinë

Suzuki 750cc GSX-F

1 EUR

Viti: 1999
13 Qer 09:33 Sportiv , Mitrovicë

Shitet Suzuki 750cc ose ndrrohet me R1

2 300 EUR

Viti: 2000
10 Qer 15:12 Sportiv , Mitrovicë

Suzuki gsx 1100f

550 EUR

Viti: 1998
09 Qer 19:25 Sportiv , Gjakovë

Suzuki GSX R750

500 EUR

Viti: 2003
04 Qer 11:06 Sportiv , Gjilan

Suzuki yamaha motor kros skuter honda piaggio

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
29 Maj 10:20 Sportiv , Vushtrri

MOTORR SUZUKI GSX 1400

4 700 EUR

Viti: 2004
27 Maj 00:31 Sportiv , Vushtrri

Suzuki Gsx1100f

650 EUR

Viti: 1998
27 Mar 20:33 Sportiv , Vushtrri

SUZUKI GSX

980 EUR

Viti: 1997
25 Mar 20:15 Sportiv , Gjakovë

Suzuki k8 750

5 700 EUR

Viti: 2008
21 Mar 16:57 Sportiv , Lipjan

SUZUKI GSXR 1000 (K4)

3 350 EUR

Viti: 2004
02 Mar 18:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Suzuki gsx 750

Viti: 1995
23 Jan 17:21 Sportiv , Pejë

Suzuki

80 EUR Price Reduced

Viti: 2000
01 Sht 08:44 Të tjera , Besianë

Suzuki

Viti: 2004
25 Korr 19:01 Kros/Enduro , Shtërpcë

Suzuki rm 250

1 100 EUR

Viti: 1995
16 Korr 01:10 Sportiv , Mitrovicë

Suzuki gsx1100

1 100 EUR

Viti: 1998
02 Korr 02:10 Sportiv , Pejë

Suziki

4 500 EUR

Viti: 2004
17 Qer 10:25 Sportiv , Lipjan

Suzuki motorr

1 399 EUR

Viti: 1995
06 Qer 18:27 Sportiv , Prizren

Dhezet me digitron

Viti: 2018
06 Qer 18:23 Sportiv , Prishtinë

Me digitron dhez

Viti: 2018
06 Qer 18:23 Sportiv , Pejë

Motor

Viti: 2018
05 Maj 09:58 Sportiv , Therandë

Shiten

Viti: 2005
23 Pri 21:30 Të tjera , Prishtinë

shitet Suzuki

1 EUR

Viti: 1998
04 Pri 23:00 Touring , Prizren

Shitet Suzuki GSX 1100 G

2 000 EUR

Viti: 1993
27 Mar 12:17 Sportiv , Prizren

Suzuki gsx

1 500 EUR

Viti: 2002
20 Shk 15:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Suzuki GSX750 F i ardhur nga zvicrra

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione