Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | TDR 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDR 125 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Gush 21:54 Touring , Ferizaj

Shitet motori yamaha Tdr 125 ngjendje shum te mir

1 550 EUR

Viti: 1996
30 Korr 16:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 125 turbo

Viti: 1999
29 Gush 16:03 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes/Ndrroj Yamah TDR 125cc me defekt

400 EUR

Viti: 2001
30 Pri 22:48 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha tdr 125

600 EUR Price Reduced

Viti: 1996
02 Pri 21:44 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha tdr 125cc

Viti: 2000
07 Mar 16:23 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet yamaha TDR 125cc

Viti: 2020
29 Maj 21:49 Të tjera , Dardanë

Shitet motori urgjent

500 EUR

Viti: 2000
08 Dhj 12:24 Kros/Enduro , Prishtinë

yamaha

750 EUR

Viti: 1990
20 Sht 21:13 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shes maqinen 125 yamaha

100 EUR

Viti: 2000
27 Qer 00:48 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha tdr 125cc

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
12 Qer 01:32 Touring , Gjilan

Yamaha 125cc

1 320 EUR

Viti: 1993
16 Shk 20:42 Me katër rrota/ATV , Prizren

atv motorr me 4 rrota

1 550 EUR

Viti: 2008
18 Dhj 21:23 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha ndrroj me vetur

650 EUR Price Reduced

Viti: 2000
23 Korr 22:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha TDR

550 EUR

Viti: 1994
17 Maj 22:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Full Kross

1 200 EUR

Viti: 2002
04 Pri 21:41 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha

550 EUR

Viti: 1993
30 Jan 14:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha skuter

500 EUR

Viti: 2001
02 Tet 13:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha TT-R 125

700 EUR

Viti: 2001
14 Sht 23:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

YAMAHA TTR-125

700 EUR

Viti: 2001
05 Sht 18:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha TT-R 125

700 EUR

Viti: 2001
02 Sht 18:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha TT-R 125

700 EUR

Viti: 2001
10 Mar 09:52 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha TDR 125

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDR 125 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione