Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Dardanë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 , kategori , ose vendndodhje Dardanë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Fara per BMW E46 1998-2001 ����

180 EUR Price Reduced

Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  745  ·  Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 09:25 Vetura  ·  Dardanë

Alfa Romeo 166 -01

25 Dhj 19:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Bandash per vw Golf 5 6 7

80 EUR

19 Sht 23:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Plastika te dritat e mjegulles per golf 6

25 EUR

20 Qer 12:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Dardanë

Shitet Golf 5 1.9 Automatik D&G

7 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 05:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Shiten bamdasht

09 Qer 13:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Peugeot elyseo 125cc

600 EUR

28 Maj 13:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Peugeot elyseo 125cc

600 EUR

11 Pri 20:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Bandash 15 sh per golf 5,6,7,pasat audi

60 EUR

05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 4 2003 4x4 6shpejtsi pacifik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 23:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6. 1.6 2010. LookGtd

8 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 17:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne GTD

410 EUR

20 Nën 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Vw Golf 6 tdi 1.6

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 00:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne me Guma 205/55/16

270 EUR Price Reduced

11 Gush 12:07 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Dardanë

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 16:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Shiten Fellgat

1 EUR

09 Pri 23:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6 R-line 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6 R-line 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

GOLF 6 1.6TDI VITI 2010

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 11:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Branik para dhe mbrapa grilli dhe farat

300 EUR

16 Jan 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

GOLF 6 2.0GTI AUTOMATIC VITI 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:00 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Dardanë

Pjese

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Nën 12:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6 1.6 bluemotion

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 23:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6 Gti

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 15:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Menjaqa golf 4-5-6

10 EUR

26 Korr 20:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Shes golf 5 2.0 Tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 07:59 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Dardanë

Nisan Navara

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 11:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 2 dizell regjistrim 6 muj 700€

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 16:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Shes fellnet 16

350 EUR

03 Maj 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6 TDI DSG 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 6

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Dardanë

Fellne R16 Ronal

115 EUR

11 Shk 12:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 4

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 23:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Goma me Bandash 195/65/R15

125 EUR Price Reduced

13 Dhj 16:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Dardanë

NISSAN X-trail per pjes

2 000 EUR

13 Dhj 15:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Dardanë

OPEL FRONTERA 11000km per pjes

2 000 EUR

19 Nën 22:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf IV 1.9 T(DI) 2 tkuqe

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Vw Golf 4 1.9 TDI Viti 2003 i regnistruar rks

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne R16 Ronal

115 EUR

03 Nën 10:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne R16 Ronal

115 EUR

01 Nën 11:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Fellne R16 Ronal

115 EUR

17 Tet 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

GOLF 5 2.0 TDI - 09/2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Dardanë

Bandash me Guma 195/65/R15

130 EUR

18 Sht 20:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

VW Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

VW Golf 6 DSG 1.4benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo
  • golf 6 në kategorinë Makina
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione