Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rover - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rover , kategori , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rover Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Gjakovë

LANDE ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 • PURE A •

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:01
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Gjakovë

LANDE ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 • PURE A •

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Gjakovë

(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 10:24 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Gjakovë

Reng Rover 3.0 Disel Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 12:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA .PASAT GOLF AUDI MERCEDES ME DEFEKT AKSIDENT ��

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 15:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Kardan per BMW 5 E60

90 EUR Price Reduced

22 Mar 15:57 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 22:50 Vetura  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet Rover Range

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 17:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA ME DEFKT PA DOGAN ME RKS VW BMW AUDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
08 Mar 08:34 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

21 Shk 21:53 Vetura  ·  Land Rover  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Shitet

320 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 15:31 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Gjakovë

SHITET LAND ROVER DISCOVERY SPORT

39 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 19:32 Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Gjakovë

Renault Talisman

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Tet 06:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

pjes land rover discover 3

200 EUR

10 Gush 22:31 Vetura  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Range rover

128 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 15:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
11 Tet 23:54 Vetura  ·  Rover  ·  75  ·  Gjakovë

Shitet Rover 75 2.5 (7.5 model)

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:11 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Shitet land rover

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Rover

1 EUR

12 Qer 11:53 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjakovë

Range Rover Evoque

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 11:53 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjakovë

Range Rover Evoque

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 11:53 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjakovë

Range Rover Evoque

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 11:53 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjakovë

Range Rover Evoque

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 10:13 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjakovë

Range Rover Evoque

18 200 EUR

02 Mar 17:43 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:19 Vetura  ·  Ferrari  ·  California  ·  Gjakovë

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 23:22 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land Rover FREELANDER 2 TD4 SE

8 199 EUR

13 Jan 11:27 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 20:32 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 00:22 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land Rover Freelander

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 13:59 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land rover

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 17:05 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land Rover

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 00:59 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Gjakovë

Rang Rover 2016

51 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 14:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjakovë

Goma 235/60 R18

120 EUR

20 Pri 13:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Gjakovë

TOUAREG 3.0 TDI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 13:37 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land rover

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 14:40 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Gjakovë

Shitet Urgjend

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 12:49 Vetura  ·  Rover  ·  75  ·  Gjakovë

Shes ose ndrroj

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 14:21 Vetura  ·  Rover  ·  25  ·  Gjakovë

rover 25

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 15:06 Vetura  ·  Rover  ·  75  ·  Gjakovë

Rover

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 22:36 Vetura  ·  Rover  ·  45  ·  Gjakovë

Rover 45

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 10:46 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

ASTRA AKSION 550EURO MES THIRR PER MA LIR

700 EUR Price Reduced

04 Gush 01:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Astra akcjon 700 euro

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel corsa ne gjendje te mirë! MOS THIRR PER MALIR

500 EUR Price Reduced

12 Korr 00:06 Vetura  ·  Rover  ·  200  ·  Gjakovë

ROVER 200 AKSION Oferte per vitin e ri

1 000 EUR Price Reduced

07 Korr 00:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Auspuh per Land Rover Freelander

08 Pri 00:20 Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Gjakovë

Land Rover 4x4

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rover | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • rover 75 në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Rover në kategorinë Vetura | Suzuki | SJ Samurai
  • Rover në kategorinë Vetura | Land Rover
  • rover në kategorinë Vetura | Rover | 216
  • ROVER në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Rover në kategorinë Vetura | Rover | 820
  • rover 75 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Rover 75 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Rover në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • rover në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione