rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 1113
Rover , 454
Opel , 74
Audi , 60
BMW , 52
Peugeot , 17
Renault , 12
Seat , 12
Fiat , 11
Ford , 11
Jeep , 9
MG , 8
Škoda , 8
Citroën , 6
Nissan , 6
Jaguar , 5
Kia , 3
Smart , 3
Volvo , 3
Hyundai , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rover,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:38 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:38 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:38 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:37 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:37 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:36 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

Range Rover Vogue 4.4Hse AUTOBIOGRAPHY 180.000Km 2015 "

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 DIESEL I DOGANUAR RKS OSE MDRROJM

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:01 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 ,

Land rover 7

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:57 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:23 ,

Shitet Mercdes B180 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:12 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:06 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:51 ,

Land Rover FreeLander Automatik

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 ,

Range rover 2.7 hse viti 2008

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:09 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:40 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 ,

Shitet Xhipi Land Rover

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:37 ,

RANGE ROVER 3.0 HSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:22 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:03 ,

Range Rover Sport 3.0d HSE Facelift 2011...����

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:41 ,

VW Passat 3C 2009 TDI 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 Shitorja ,

Range Rover Sport SV-R 3.0 HSE Viti 2014 Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:00 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:37 ,

Shitet Land Rover Freelander dizel i vitit 1999 (dhjetor)

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:28 ,

Land Rover Freelander 1.9 2002 Diesel

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:19 Shitorja ,

Rang Rover Sport 2.7 Hse Viti 2008 Me Dogan Rks

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

BMW X3 x DRIVE 30 D

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:46 ,

OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:12 ,

RANGE ROVER 2.2 EVOQUE DYNAMIC 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione