Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kaçanik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault , kategori , ose vendndodhje Kaçanik , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Pri 07:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

08 Shk 17:30 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Shitet vetura Renault Laguna

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 23:41 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault clio 1.2

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:45 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kaçanik

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Tet 00:45 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 10:04 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault vel satis 2.2 dci

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 23:40 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault clio 1.5 dci

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:36 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 15:39 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Shitet renault clio

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:07 Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kaçanik

Renault Twingo 1.2

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 10:28 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault vel satis 2.2 dci 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 10:23 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 11:50 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dizel

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 15:06 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Kaçanik

Renault vel satis 2.2dci 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 21:15 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Shitet ose ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 10:39 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kaçanik

Renault scenic 1.9dci

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 20:17 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Shitet vetura renault laguna 2.2 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 12:36 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kaçanik

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 10:14 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Shes renault laguna e viti 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 22:44 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kaçanik

Renault kango pikap

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 18:30 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kaçanik

Shitet pikab dhe xhip jepp

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 01:17 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kaçanik

Renault kangoo 1.5 dci i ardhun nga zvirra

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 20:30 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault clio

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:11 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Kaçanik

Renault Capture benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 17:10 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault Clio 1.9 dizell viti 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:19 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault Clio

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 17:40 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault clio 1.9 dizell me klim

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 16:12 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

Renault clio

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 12:27 Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kaçanik

Renault Twingo

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 18:24 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kaçanik

Renault megane 1.9 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 20:28 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kaçanik

Renault Kangoo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 23:06 Vetura  ·  Kaçanik

BLEJ VETURA , KOMBE , KAMIONETA PA DOGANE

25 Korr 11:53 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Kaçanik

Renault Grand Scenic 1.6

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Qer 13:02 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kaçanik

Renault Kango 1.9 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:03 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Kaçanik

shes kombi renault trafic

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Mar 18:55 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Renault Laguna 1.6 shitet

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 01:58 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kaçanik

Shitet vetura Renault Scenic 1.5 Naft

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 16:13 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kaçanik

Renault Megane Scenic

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 16:36 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kaçanik

Shitet Vetura Renault Megana Senic 1.5 dizel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 19:34 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Kaçanik

Renault

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:29 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kaçanik

Renault Laguna

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 09:53 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Kaçanik

Minibus Renault Master 97

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:44 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Kaçanik

Renault Espace benzin+gaz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 16:05 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kaçanik

shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 00:41 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kaçanik

Renault

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:42 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Kaçanik

Renault Espace

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kaçanik

Japim vetura me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Renault clio në kategorinë Vetura | Renault | Grand Espace
  • Renault në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • renault në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Renault në kategorinë Vetura | Chevrolet | Aveo
  • renault në kategorinë Vetura | Renault | Wind
  • REnault në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Renault clio në kategorinë Vetura | Renault
  • Renault Laguna në kategorinë Vetura | Fiat | Stilo
  • renault clio në kategorinë Makina
  • Renault në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione