Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mersedes kombi - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mersedes kombi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mersedes kombi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Pri 19:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Keddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Vushtrri

shes minibus 409

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Korr 17:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Prishtinë

Olsi i shitun

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 02:13 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Prishtinë

Volvo v70

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 09:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 20:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Mitrovicë

Kombi Mersedes vito 112

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 19:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 California  ·  Prishtinë

Olsi i shitun

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 22:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet Kombi Mersedes 612

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 22:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Besianë

Vllaq

170 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 21:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Olsi u shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 20:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 California  ·  Besianë

Olsi

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 15:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Gjilan

Mercedes Kombi

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 12:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

mersedes

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 00:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Korr 11:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

mersedes 208

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 22:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 08:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Kombi Mersedes vito

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Gjilan

Kombi T2

700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 16:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Pejë

Shes mersedes

99 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 10:03 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Prishtinë

SHITET SEAT TOLEDO NE GJENDJE TE SHKELQYER

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi t4

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malishevë

Mersedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

shitet kombi mersedes

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 22:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 210  ·  Rahovec

shitet kombi

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 09:11 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Prishtinë

SHES SEAT TOLEDON DHE NDRROJ ME VETURA 7-8-9 ULSE

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 15:25 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Prishtinë

SEAT TOLEDO 1.9 NE GJENDJE SHUME TE MIRE -01

5 500 EUR

29 Pri 19:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Besianë

mersedes shum i mir

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 11:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat

799 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 09:50 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Vushtrri

Kombi Mercedes

4 500 EUR

22 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

kombi

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 22:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

MERSEDES SPRINTER 212 ARDHUR NGA GJERMANIA

23 Nën 18:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Sprinter 212 I posardhur nga jasht 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mersedes kombi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione