Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw t4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw t4 , kategori , ose vendndodhje Viti , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw t4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:44 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:43 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 (me dogane) tiptop

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy MAXI 1.6 TDI 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 2014 nga ZVICRRA

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 23:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2008 nga CH -PA DOGAN-

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2008 nga CH (Pa dogane)

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 10:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Viti

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 10:08 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit Custom 2014 2.2D PA DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
06 Maj 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
06 Maj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim---Nga Suedia--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
28 Jan 18:01 Vetura  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Viti

Punojm Gled Rafaello etj

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 02:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Viti

shitet Kamioneta VW T4

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Viti

Shitet kamioneta VW T4

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 22:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Viti

Shitet kamioneta VW T4

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:10 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Viti

Shes Kamioneten

3 500 EUR

26 Dhj 12:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Viti

Fellne Dezent 17"

260 EUR

02 Sht 10:51 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Viti

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Viti

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 22:39 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Viti

VW T4

1 500 EUR

29 Jan 15:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

VW T4

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 19:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

Kombi t4 2.4disel

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 12:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Viti

vw T4

2 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 06:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 5 TDI 1.9 viti 2006

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Viti

Lift per Motorra

250 EUR

23 Jan 07:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Viti

FELLNET 15 PER GOLF OPEL ETJ

13 Sht 20:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

vW T4 2.4

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

Vw t4 2.4

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 19:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

Shes Kombin Vw T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 19:18 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Viti

fawe

3 200 EUR

19 Shk 15:03 Vetura  ·  Viti

Kombi V W T4 viti i pr. 1990 benzin+gas 8 ulse

2 400 EUR

12 Shk 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Viti

vw t4

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Viti

VW T4 tdi 02

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 07:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Viti

VW T4 1.9TDI

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw t4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione