Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2009/ Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet polo

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Fellga

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shes pedale edhe pasqyre per autoshkoll

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.4 GTI 180ps 2012 230…KM AUTOMATIK DSG F1

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.4 TDI 181… km AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 14:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo 1.4 TDI 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet Polo

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 14:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet Polo 1.6 tdi viti 2010 Rks 1 vjet regjistrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 14:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet Polo 1.6 tdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo 1.9 tdi pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet vetura Polo 1.2 Benzin e po sa ardhur nga Holanda

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 01:42 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vushtrri

RANGE ROVER 2.7 SPORT HSE 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.4 TDI NE GJENDJE PREFEKTE 1 VIT RKS ��

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet - Polo 1.4 TDI Gjendje te mir MUNDESI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shes VW Polo Viti 2009 , 1.4 Diesel 5,750 Euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 02:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo Automatik 1.6 dizel

9 700 EUR

13 Shk 16:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo 2019 1.6 tdi trendline

9 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 11:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Volkswagen Polo TDI 1.6 Manuell 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 17:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne me goma 205/60R16 bej ndrrim

299 EUR

01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

MERCEDES E 220 AUTOMATIK 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vushtrri

MERCEDES E320 2004 AUTOMATIK DISEL

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Vushtrri

Mercedes a clas

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 23:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo 1.6 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Pollo

39 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 04:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Vushtrri

Imt 558 rks

2 EUR Price Reduced

11 Dhj 11:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

VW POLO 1.6 TDI 12/2014 046800999

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

VW Polo 1.2 Tdi Bluemotion 2012 220.000km RKS 1 Vit

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 02:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.4 TDI NE GJENDJE TE SHKELQYER

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

VW POLO - 1.4 TDI - EKSTRA E RUAJTUR - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 14:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

VW Polo 1.2 Tdi Bluemotion 2012 RKS

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 22:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo 1.6 tdi

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 14:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 21:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo 1.6 dizell

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 01:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet Polo pa Dogan 1.9 TDI

125 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet polo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 20:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

Audi A3 Automatik S-tronik 2.0 2013 F1 ��������

115 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Pllugj

25 Gush 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 10:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

polo 2012 modeli style

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 21:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Polo

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 05:41 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Vushtrri

AUDI A3 FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shes Polo 1.4TDI Klim

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • polo në kategorinë Makina
  • Polo në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • Polo në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • polo në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • polo në kategorinë Vetura | Peugeot | 205
  • polo në kategorinë Vetura | Fiat | Panda
  • Polo në kategorinë Vetura | Mazda | 121
  • polo në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Polo në kategorinë Vetura | Opel | Zafira

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione