Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:56 Shitorja ,

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo coupe

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:55
Linku:
Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:55 Shitorja ,

Peugeot 208 1.2,Benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Peugeot 207 SW 1.6i,16V

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Ford Focus 1.0 SCTI,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6HDi

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

Bmw 840d xDrive

84 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:51 Shitorja ,

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50
Linku:
Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Shitorja ,

Ford Ka 1.2i,Ambiente,Benzin

3 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:49
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 e-HDi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:49 Shitorja ,

Renault Kango 1.5 dCi

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:20 Shitorja ,

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Škoda Octavia 1.6 TDI Automatic 2014����

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 VTI Automatic 2014����

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:23 Shitorja ,

Fiat Scudo 2.0 Diesel ����

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:23 Shitorja ,

Peugeot 207 1.4i Manual 2011����

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:21 Shitorja ,

Mini Cooper S 1.6i Cabrio 184 PS����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:14 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 Diesel Automatic 2016 6G����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:01 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.6 TDI 2013����

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Shitorja ,

Audi A1 1.6 TDI Sportback S-Tronic 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI Automatic DSG 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:55 Shitorja ,

Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury 2012����

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:54 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.2 Benzin 2014����

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:53 Shitorja ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Automatic 7 Ulse����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.2 TDI Manual 2012����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:51 Shitorja ,

BMW 316d 2.0 Touring Automatic 2015 ����

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Shitorja ,

Fiat 500s 1.2i Manual 2015����

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:45 Shitorja ,

BMW X1 xDrive25d Sport Line Automatic ����

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:45 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4 CRDI Manual 2013 ����

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 Shitorja ,

Opel Astra K 1.6 Diesel ST 2016 ����

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI Automatic DSG 7 Ulse����

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Shitorja ,

Opel Mokka 1.6 CDTI Automatic 2016 ����

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 Shitorja ,

Smart Fortwo coupe 1.0 Automatic 2012 ����

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:21 Shitorja ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 Benzin Automatic 143.000 KM ����

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 16:04 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith KOSOVEN 24/7 Online

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 10:52 ,

JAGUAR F-PACE 2.0 184ch

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 17:05 ,

Jaguar F-Pace 2017 2.0 184ch

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 11:07 ,

Citroen Jumpy

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 12:44 ,

Opel Astra 1.6 CDTI DPF ecoFLEX Sports Tourer

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 22:22 ,

FA rent a car

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 22:22 ,

rent a car FA

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 16:52 ,

Shiten gumat per gjip

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione