Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:44
Linku:
Vetura , Gjilan

Golf 7.5 Facelife 1.6 automatik

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:35
Linku:
Vetura , Gjilan

Tiguan Lounge R-Line

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 17:23
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:18 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Doblo 1.6 MJ,Dizel

6 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Megane Scenic 1.6 Dizel BOSE

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.0i,Benzin

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:10 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:10 Shitorja Vetura , Gjilan

Audi A3 SB 1.4 TFSI,S-Line,Benzin

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Lodgy 1.2 Benzin,laureate

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.6i,Exclusive

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:09 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:08 Shitorja Vetura , Gjilan

Marcedes Benz Vito 111 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 Vetura , Gjilan

Phaeton 3.0 Tdi Automatik Vp 2013 pa Dogan

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:48 Vetura , Gjilan

shitet golf 4

Sot 17:40 Vetura , Gjilan

BMW X3 x drive 3.0

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:32 Vetura , Gjilan

Pasat 1,9 TDI 131 PS

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:24 Vetura , Gjilan

Audi A6 Matrix 3.0 Dizel Rks nje Vit

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:20 Vetura , Gjilan

Jeep Compas 4x4 Benzin 2.4 V.p 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:19 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 650 EUR Price Reduced

Sot 17:18 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:16 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:15 Vetura , Gjilan

Bmw E90 2.0 Dizel vp 2012 Rks 3 Muj

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:57 Vetura , Gjilan

Mitsubishi outlander 2017 7 ulse rks

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:43 Vetura , Gjilan

PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Vetura , Gjilan

VW PASSAT B8 AUTOMATIK

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Vetura , Gjilan

VW GOLF 7 CUP ME DOGANE 1 VIT RKS

10 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:43 Vetura , Gjilan

RENAULT CLIO 2012 1.5dci

7 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:42 Vetura , Gjilan

DACIA STEPWAY 107 MIJ KM DIZEL

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:15 Vetura , Gjilan

OPEL INSIGNIA

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Gjilan

Golf 5 2.0 SDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 Vetura , Gjilan

GOLF 7 CUP 1.6 TDI DSG  ���� Zvicr ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Vetura , Gjilan

Jetta 1.6 turbo dizell

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:01 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Shitet Skuteri 49cc Piaggio

920 EUR

Sot 15:54 Vetura , Gjilan

Golf VII 1.4 TSI Automatik V.p2014 I Ardhur Nga Zvicra

8 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Gjilan

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2002 Rks 1 Muj

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:52 Vetura , Gjilan

Opel Vectra C 2.2 Benzin V.p2003 Rks I Qlajmrum

1 430 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

BMW 420 d Gran Coupe

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:49 Vetura , Gjilan

Polo 1.2 Benzin V.p2014 I Doganur Rks I Zvicres

7 150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Vetura , Gjilan

Iveco 2.8 Dizel V.p2002 Rks

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:48 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.0 DTi Automatik V.p2002 I Zvicres

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 5 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Gjilan

Range Rover Evoque 2.2

18 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:58 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:57 Vetura , Gjilan

Golf 7 DSG F1 2.0 Tdi I Dogan. VI/2023 nga Zvicra

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione