Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes dy dyr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes dy dyr,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes dy dyr Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:53 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 13:43 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Dhj 01:01 Vetura , Prizren

Passat cc Shitet Ndrrohet 049 567 443

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 03:12 Vetura , Prizren

golf 6 2.0 TDi shitet Ndrrohet 049 567 443

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 18:52 Vetura , Pejë

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 22:58 Vetura , Lipjan

shitet vito 2008 ne gjedje te rregull RKS

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 11:05 Vetura , Gjilan

Kerkoj me ble vetur

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 20:28 Vetura , Vushtrri

U Shitt

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 21:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Opel astra G 1.7 DTI

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 20:53 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Sprinter 213 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 15:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes Coupe (2 dyr)

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 00:45 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

20 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 17:05 Vetura , Mitrovicë

2004 MERCEDES C220 | Targa Angleze GB

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 20:06 Vetura , Vushtrri

Mercedes C220 ANGLEZ

2 795 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 22:12 Vetura , Prizren

Mercedes Sprinter 312 Frigorifer Regjistrim 1 Vjet

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 09:44 Vetura , Prishtinë

VW Caddy SDI me dogan te kryer -04

13 Pri 19:00 Vetura , Ferizaj

u shitt

6 700 EUR

22 Shk 22:27 Vetura , Prishtinë

mercedes sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 14:18 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes C220 Coupe (pack AMG)

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 19:47 Vetura , Shtime

Nissan 200sx dizel -90

2 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes dy dyr | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione