Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Alfa 149 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 149 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Nën 19:27 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prishtinë

MOLER 044 87 87 28

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 21:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Gjilan

Shitet kamini 150€ - çmimi i diskutueshm 049 856 031

150 EUR

25 Maj 23:48 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prishtinë

Golf3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 11:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prishtinë

shporet 100 euro i rujten

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Tet 09:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Mitrovicë

Shitet j4 dos

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 00:22 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Drenas

Zabel dru bungu

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:59 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Gjakovë

Bicikleta

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 00:11 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Mitrovicë

Shitet urgjent alfa rome dizel 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 12:48 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Mitrovicë

Shitet urgjent Alfa romeo, diz. 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 20:50 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Besianë

Shes Qenin Belg

303 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:11 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prizren

Shitet djali alfa romeo

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 00:03 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Ferizaj

auto servis gas

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 22:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Fushë Kosovë

Shitet alforomeja urgjent

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 13:43 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Gjakovë

Shiten Laptopat

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 18:54 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Gjilan

TOSHIBA NGA CH ����URGJENT ����

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 16:30 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prizren

Shes boce e plinit

80 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Mitrovicë

I shes lire komplet vetem 200 euro.

200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 22:04 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Pejë

alfa Romeo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 16:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prishtinë

rimorkio-prekolica

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 07:30 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Fushë Kosovë

Shess

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 10:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Pejë

Alfa romeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 07:25 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Prizren

ME POROSI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 23:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Fushë Kosovë

BLEJ KERRE LLOJ

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 08:22 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Gjilan

SHES TV VIDEOKON DHE NDRROJ MENEJSEND

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 11:56 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 149  ·  Pejë

Hasky

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 149 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione