Ford | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Ford , 8308
VW Volkswagen , 1195
Opel , 396
Audi , 333
BMW , 255
Fiat , 109
Peugeot , 107
Renault , 105
Citroën , 75
Seat , 41
Škoda , 30
Alfa Romeo , 27
Jeep , 26
Acura , 19
Hyundai , 17
Smart , 16
Toyota , 15
Land Rover , 13
Nissan , 12
Volvo , 12
Mazda , 10
Chevrolet , 10
Chrysler , 8
Suzuki , 7
Kia , 7
Rover , 7
Porsche , 7
Jaguar , 6
MINI , 5
Honda , 5
Aixam , 5
Lancia , 5
Ssangyong , 4
Artega , 4
Dacia , 3
KTM , 3
Zastava , 2
Wiesmann , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:03 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:48 ,

Audi a4 tdi 1.9 s-line

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Golf 4 1.9 TDI shum i rujtum

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

Ford focus 1.6i automatik

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:24 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:23 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Ford Mondeo me Vallon Anglez

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:04 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:00 ,

Ford fiesta 1.8

990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

Ford fiesta 1.8

990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 ,

AUDI A5 3.0 TDI Facelift 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:42 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 ,

Passat B7 2.0 disel

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 ,

Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:30 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:23 ,

Ford Focus 1.8TDci 2001 115PS ne gjendje perfekte

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:16 ,

Ford Transit

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Ford

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK ABS ESP RKS 2006

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:39 ,

Transport (TAXI) - 24 Ore

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:37 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:33 ,

Shitet vetura Ford Mondeo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:33 ,

VW TIGUAN - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - 4X4 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

OPEL ASTRA J - 1.7 DIZELL CDTI - MOTOR JAPAN - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Opel Vivaro 1.9

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Ford escord

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:24 ,

Bejm Blerjen E Veturav Tel 045 207 664 044647279

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:18 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ULSE ME NXEMJE 10 MUJ RKS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04
Linku:
,

PASSAT 2.0 TDI.DSG ATOMATIK - R Line Paisje

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

SHITET FORD MONDEO 2.0 TDCI 2004 AUTOMATIK RKS

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:01 ,

SHITET FORD FIESTA 1.4 TDCI 2011 RKS 4 MUJ

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:48 ,

FORD TRANSIT 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:48 ,

BMW 320D FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

BMW X1 25d X-drive / M-Paket - Facelift / ME DOGAN

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

OPEL CORSA E / 1.3 CDTI ECO FLEX / 2016 / ME DOGAN

6 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:48 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK 2012 / ME.DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6 Tdi.Viti 2011 Me Dogan

5 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim