Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Prizren

4C , 6
8C , 3
Alfa 145 , 23
Alfa 146 , 7
Alfa 147 , 107
Alfa 149 , 3
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 82
Alfa 159 , 20
Alfa 164 , 2
Alfa 166 , 35
Brera , 2
Giulia , 1
Giulietta , 5
GT , 7
MiTo , 9
Spider , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:03 Vetura , Prizren

Fellne per Alfa Romeo

140 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 17:50 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

22 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 08:33 Vetura , Prizren

Alfa romeo logo

11 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 21:07 Vetura , Prizren

Shitet ulsa per kombi

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:52 Vetura , Prizren

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Sht 20:39 Vetura , Prizren

Alfa 2.4JTD Emer tem personal

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 18:05 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Mito

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 16:59 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Giulia 2.0 benzin automat

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 08:13 Vetura , Prizren

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 16:07 Vetura , Prizren

Shitet alfa 159

1 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 02:25 Vetura , Prizren

Shes Alfa romeo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 11:55 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 159 1.9jdtM

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 06:43 Vetura , Prizren

alfa romeo 159

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 12:41 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 06:29 Vetura , Prizren

alfa romeo

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 13:55 Vetura , Prizren

ALFA ROMEO MITO 1.4TURBO BENZIN

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 21:32 Vetura , Prizren

alfa romea

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:16 Vetura , Prizren

shitet

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 18:31 Vetura , Prizren

Shitet-nderrohet

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 14:44 Vetura , Prizren

Alfa romeo antena per radio

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 23:37 Vetura , Prizren

Alfa romeo 1.9JTD

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 00:16 Vetura , Prizren

Alfa Romea

22 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 10:18 Vetura , Prizren

Shes

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 11:01 Vetura , Prizren

Alfa Romea��

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 09:52 Vetura , Prizren

Alfa Romea 156 1.9 JTD

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 08:25 Vetura , Prizren

Alfa Romea 1.9 JTD

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 17:59 Vetura , Prizren

Alfa romeo 156 1.9JTD

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 16:52 Vetura , Prizren

Alfa Romea JTD 1.9 dizell

25 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:41 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147 1.9 dizel

1 EUR Price Reduced

15 Sht 02:01 Vetura , Prizren

✅Alfa romeo✅

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:52 Vetura , Prizren

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:32 Vetura , Prizren

Shitet

02 Korr 23:28 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

02 Korr 17:44 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:23 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:31 Vetura , Prizren

Shes Alfaromeo 156 1.9

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:40 Vetura , Prizren

Alfa romeo 156

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:31 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:57 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 18:30 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:42 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:52 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:27 Vetura , Prizren

Kena paise lokale resterante shiten Urgjent

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 01:22 Vetura , Prizren

Shite prekolica n gjendje t mir pa korizin

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 18:09 Vetura , Prizren

Shitet Alfa Rome 1.6 Benzin

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:10 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 1.6 Benzin

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:22 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 156 // 2.5 // V6 1 vjet RKS

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 23:29 Vetura , Prizren

Shitet vetura alfa romeo 1.6 benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Dhj 16:03 Vetura , Prizren

Alfa Romeo Gjulijeta 2013 2.0JTD Automatik 223500KM

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 09:47 Vetura , Prizren

U shit t2 t3 t4.u shut U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione